Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Natukene maovaludest ja kõhukinnisusest

Hei. Alustuseks tänan kõiki lugejaid ja fänne! Blogi challengil sain 3nda koha! Yay! Nüüd on mõneks ajaks hooletu selle kasutus ajas suhtes.

Mingis postituses kirjutasin, et ärkasin öösel maovalu peale ülesse. Sama juhtus nüüd uuesti teisipäeva öösel vastu kolmapäeva. Kolmapäeval võtsin, siis ennast kätte ja helistasin perearstile. Sain reedeks aja. Reedel sain siis kõvasti verd anda ning ka rooja ja uriini proovid. 5ndaks septembriks sain ultraheli aja. Laupäeval ärkasin hemorroidiga. Tänase seisuga olen siis 3 päeva voodis olnud. Nii hullult pole mul veel kunagi olnud. Loodan, et saan kõhu korralikult tööle ikkagi ja tervise korda. Puhkus tuleb ju ka varsti. Täna sain proovide tulemused ka teada. D vitamiini pean hakkama juurde võtma ning hemoglobiini on ka veres vähe. Peaksin hakkama rauda juurde võtma, aga see teeb kõhu kinni jällegi. Niiet ei teagi veel päris täpselt mis saab. Ja roojaproov oli ka verine. See siis seletab ka mu hemorroidi probleemi. Aga see selleks.

Siit ka küsimus Teile. Kuidas on kõige parem maksa teha? Et üle ei küpsetaks jms. Kokasaadetest olen näinud, et leotatakse piima sees. Nii pidi maks ilusasti pehmeks minema ja kiiremini valmima?

Ükspäev tegin kartulisalatit ka, aga oa-singisalati retseptist kuna majonees peab salatis olema heart Õige Kreeka jogurti sain ka ja siis tegin raamatust jäätist jälle. Hästi jääkristalline tuli. Pean vist parema karbi vaatama, millele kaas ilusasti peale läheks. Nii vast ei teki neid kristalle nii palju.

Reedel läksin kavast välja ja pole seni kavasse tagasi jõudnud ka. Hetkel võtan rahulikumalt. Peaasi, et tervise taaskord jonksu saaks. Täna oleksin pidanud tegelikult tööl olema, aga noh kõndida ja seista on väga ebameeldiv. Voodis lamades olen leidnud nurga, kus on mugav istuda. Homsest üritan uuesti tööle minna. Taheti küll lehele jätta kuni 5,09 ultrahelisse lähen, aga ma ei taha nii. 8ndast hakkab puhkus ka peale veel. Siis on ju reisile ka minek veel. Aga kõige mustema stenaariumi korral on mul reisikindlustus, mis katab mu piletite kulu jms, kui juhtubki, et ma ei saa minna.

Aga eks hoian Teid up to date sündmustega.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse