136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Natukene maovaludest ja kõhukinnisusest


Hei. Alustuseks tänan kõiki lugejaid ja fänne! Blogi challengil sain 3nda koha! Yay! Nüüd on mõneks ajaks hooletu selle kasutus ajas suhtes.

Mingis postituses kirjutasin, et ärkasin öösel maovalu peale ülesse. Sama juhtus nüüd uuesti teisipäeva öösel vastu kolmapäeva. Kolmapäeval võtsin, siis ennast kätte ja helistasin perearstile. Sain reedeks aja. Reedel sain siis kõvasti verd anda ning ka rooja ja uriini proovid. 5ndaks septembriks sain ultraheli aja. Laupäeval ärkasin hemorroidiga. Tänase seisuga olen siis 3 päeva voodis olnud. Nii hullult pole mul veel kunagi olnud. Loodan, et saan kõhu korralikult tööle ikkagi ja tervise korda. Puhkus tuleb ju ka varsti. Täna sain proovide tulemused ka teada. D vitamiini pean hakkama juurde võtma ning hemoglobiini on ka veres vähe. Peaksin hakkama rauda juurde võtma, aga see teeb kõhu kinni jällegi. Niiet ei teagi veel päris täpselt mis saab. Ja roojaproov oli ka verine. See siis seletab ka mu hemorroidi probleemi. Aga see selleks.

Siit ka küsimus Teile. Kuidas on kõige parem maksa teha? Et üle ei küpsetaks jms. Kokasaadetest olen näinud, et leotatakse piima sees. Nii pidi maks ilusasti pehmeks minema ja kiiremini valmima?

Ükspäev tegin kartulisalatit ka, aga oa-singisalati retseptist kuna majonees peab salatis olema heart Õige Kreeka jogurti sain ka ja siis tegin raamatust jäätist jälle. Hästi jääkristalline tuli. Pean vist parema karbi vaatama, millele kaas ilusasti peale läheks. Nii vast ei teki neid kristalle nii palju.

Reedel läksin kavast välja ja pole seni kavasse tagasi jõudnud ka. Hetkel võtan rahulikumalt. Peaasi, et tervise taaskord jonksu saaks. Täna oleksin pidanud tegelikult tööl olema, aga noh kõndida ja seista on väga ebameeldiv. Voodis lamades olen leidnud nurga, kus on mugav istuda. Homsest üritan uuesti tööle minna. Taheti küll lehele jätta kuni 5,09 ultrahelisse lähen, aga ma ei taha nii. 8ndast hakkab puhkus ka peale veel. Siis on ju reisile ka minek veel. Aga kõige mustema stenaariumi korral on mul reisikindlustus, mis katab mu piletite kulu jms, kui juhtubki, et ma ei saa minna.

Aga eks hoian Teid up to date sündmustega.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heli
31778 lugemist / 13 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib see, et saan endale mitte meeldivaid toiduaineid või retsepte välja vahetada nende vastu, mis mulle rohkem meeldivad. Kõik käib väga lihtsalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva