137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tormi ootuses.


Hei.

Ma ei kujuta ettegi, milles on probleem, aga koduse arvutiga ei lase millegi pärast enam blogisse pilte postitada. Üritan hiljem telefoniga postitust muuda ja pilte juurde lisada ja kui ei õnnestu, siis teen seda homme töö juures.

Tänane hommik oli raske. Nii palav oli magada. Õhk toas oli nii paks, kuigi mõlemad aknad lahti. Hommikusöögist tegin proteiini pudingut koos kookoshelvestega ja punaste sõstardega. Nomnomnom.

Tööle otsustasin ka jala minna kuna tahtsin Maksimarketist läbi käia kuna kõik kosmeetika jms olis täna seal -30%. Naistevärk noh..Varusid oli ju vaja täiendada laugh Polnud kindel, kas õhtul jõuan poodi kuna tahtsin Tartuffile minna. Lõpuks kui tööle jõudsin oli täiesti märg ja ma ei tea, kui kaalu number hommikul minu kasuks ei ole! Sellise üliniiske ja lämbe ilmaga olen ma heameeega tööl. Konditsioneeritud õhk siiski.

Lõunaks ja õhtuks sõin täistera makarone kana kintsuliha hakklihaga ja toorsalatiga. Ma lihtsalt jumaldan kana kintsuliha. Nii maitsekas võrreldes fileega.

Sain täna mõned valmis proteiini pudingud ka, mida me süüa tohime. Pistsin, aga külmkappi nii on teinekord hea võtta.

Sõbranna tõi mulle täna murakaid. Ei ole neid kunagi varem söönud. Tegin nad kodus kiirelt nö toormoosiks ehk siis purustasin ära ja raputasin natukene steviat peale kuna marjad on mitu päeva tagasi korjatud juba ja väga valmis. Panen homme hommikul kohe proteiini pannukate peale.

Õhtuks sai ka selgeks,et Tartuffile jääb minemata kuna kaua oodatud vihm, mis õhu puhtaks teeks jõudiski nüüd kohale. Õnneks kolleeg tõi autoga koju muidu oleks vihma kätte ka jäänud vist.

Mais ju käisin Tartu Maratonil ka Otepäält Tartusse ja kirjutasin et mõne küüne alt läks siniseks. Lõpuks siis tuli üks küüs maha ära ja tundub, et kahte küünt tabab veel sama  saatus.

Täna hommikuse seisuga olen kaotanud 17,6 kg. Kõhtult olen kaotanud 12cm, rinnaümbermõõt on vähenenud 9cm, õlavarrelt 4cm, puusalt on kadunud 9cm ja reielt 6cm. Kui -20kg kaotatud saab panen mõned enne ja pärast pildid ka!

Sain täna endale uue trennipluusi ka, mille loodan varsti ka sisse õnnistada.

Mõnusat vihmast õhtu jätku!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heli
32104 lugemist / 13 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib see, et saan endale mitte meeldivaid toiduaineid või retsepte välja vahetada nende vastu, mis mulle rohkem meeldivad. Kõik käib väga lihtsalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom