Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Siis kui sõbranna elukaaslane tahab komplimenti teha

Ilusat esmaspäeva Teile!

Lõpuks kui laupäeva öösel vastu pühapäeva suur müristamine järgi jäi sain ka mina magama jääda. Ilmselgelt magasin kõik aknad lahti, et natukenegi värkset õhku saada. Nii oli kõmiv üpriski tugev ja uinumine oli raskendatud.

Eile hommikul kaalule astudes tuli naeratus ka suule. Kaal näitas 88,8 kg ning kaalukaotus kokku 18,1 kg.

Hommikuks mugisin taaskord proteiini pannkooke koos muraka toormoosiga. Nagu ma ka eelmises postituses kirjutasin olin moosi osas elevil kuna polnud murakaid varem söönud. Ja ma ei pidanud pettuma. Väga maitsev oli. Siiani paneb imestama, kuidas nii häid asju süües kaal aina langeb.

Lõunaks ja õhtusöögiks oli taaskord täistera pasta kana kintsuliha hakkliha ja toorsalatiga. Ma tavaliselt teengi mitme korra portsud ette niimoodi. Mulle meeldib süüa teha, aga tervet päeva ka ei viitsi köögis passida.

Peale tööd sain enda kalli sõbrannaga kokku, kes hetkel on Eestit külastamas. Pole teda novembrist saadik näinud. Kuigi kokkusaamine oli kiire, siis oli teda nii hea meel näha. Nagunii saame pikemalt pläkutada kui neile septembris külla lähen.

Eile õhtul oli väga ilus vaatemäng linnas. Vihma hakkas sadama ja siis oli ka topelt vikerkaar väljas ja terve ilm oli kuldne. Mulle see kuldne värvus väga meeldib. Tegin sellest ka mõned klõpsud ja lisan nad ka siia Teile vaatamiseks.

Mul on kolleeg, kes on rohkem kui kolleeg- lausa sõbranna. Tema elukaaslane käis meil tööjuurest läbi laupäeval. Sõbrants siis eile õhtul kirjutas, et ta elukaaslane oli mind jälginud ja tahtis komplimenti teha, aga ei julgenud. Et äkki kukub kuidagi valesti ja imelikult välja. Einoh aitäh Sulle! Komplimendid on alati tere tulnud laugh

Eile õhtul möllasin veits söögiga veel kodus. Tegin tänaseks lõuna- ja õhtusöögiks sooja eineleiva retseptist endale praekartulit kaasa. Ilmselgelt lisasin hunnikuga seeni ka sisse laugh Tuleks ainult natukene rohkem vihma, et mu puraviku kohas ka ükskord puraviku hooaeg pihta hakkaks.

Täna hommikul tegin taaskord proteiini pannukaid. Seekord toormoosiga punastest sõstardest. Nomnomnom. Praegu on need pannukad üldse mu lemmikud. Eks uut panni on vaja kasutada ka ikka. Kuna kodus on meil gaasipliit (hullult vana nõukaaegne), siis eelmine pann läks väga kiiresti läbi. Seekord ostsin siis lisaks pannile ka nn kuumuse hajutada, et panni ära ei kõrvetaks kuna liigne kuumus arvatavasti saigi pannile saatuslikuks.

Kaunist nädalat Teile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse