Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pariisi kokkuvõte.

Hei. Pariisis läks lõpuks nii kiireks, et ei jõudnudki enam teisi postitusi teha. Pühapäeval oli sõbral vabapäev ja meil oli rahulik hommik. Kuskil lõunast suundusime linna peale. Algselt mõtlesime, et läheme Triumfikaart vaatama, aga teepeale jäi hoopis Starbucks kust me võtsime endale kohvid ja hakkasime hoopis teises suunas kõndima (mingisuguse väljaku poole, aga ma ei mäleta enam, mis see oli laugh). Sel päeval kondasime üldse väga palju ringi. Mingist pargist jalutasime läbi ja olimegi Louvre'i juures. Mulle väga meeldib Pariisi arhidektuur. Igasugused pisidetailid ja nikerdused hoonetel. Sealt hakkasime edasi jalutama Latin Quarteri poole (ega ma ei teagi, mis selle Eesti keelne nimetus on). Tee peale jäi mingi nö kunstnike hoone vms. Seal oli terve trepikoda ära värvitud ja igalkorruselt pääses nö korterisse, kus erinevad kuntsnikud rendivad tube. Seal sai ka nende töödega tutvuda. Enam täpselt ei mäleta, aga kuskil 4 korrust oli sealt vist. Ära värvitud koridor meeldis mulle vist kõige enam, aga niimõnegi kuntsniku tööd olid huvitavad.

Edasi viis meid tee Notre Dame'i juurde. Mulle see kirik väga meeldis. Sisse me isegi ei üritanud pressida kuna terve väljak oli järjekorda täis laugh. Lõpuks läksime ka lõunatama. Juhuslikult leidsime mingi koha, kus kolm käiku maksab 15€, aga noh 0,5 liitrit õlut, mis maksis kuskil 8-9€ niiet jahm laugh Eelroaks valisin sinimerekarbid valgeveini kastmes ja ma ei pidanud pettuma. Nii maitsev oli Peoroaks võin paellat ning seal olevad mereannid olid nii head taaskord (ma armastan mereande) ja magustoiduna sõin panna cottat.

Sealt jalutasime mööda jõe äärt botaanika aeda, aga seal me väga pikalt ei olnud kuna siis jõudis kohale, kui väsinud me tegelikult sellest kõndimisest olime. Metroo peale ja koju.

Esmaspäeval võtsin ennast kokku ja ronisin üksi metroo peale ja suundusin taaskord linna. Seekord otsustasin ikkagi Triumikaare juures ära käia, aga enne seda panin google mapsi otsingusse postkontori, mille ma ka leidsin ja sain margid peale ostetud ja kaardid Eesti poole teele panna. Loomulikult käisin ka Starbuckist läbi jälle ja suundusingi Triumikaare poole. Alguses mõtlesin ka tipus ära käia, aga vihma hakkas tibutama ja ilm oli küllaltki tuuline ja hall. Niiet ei hakanud raha raiskama seekord.

Sealt hakkasin siis Eiffeli torni juurde töllerdama ning taaskord leidsin ennast Trocadero platsi juurest, kuhu jäin ka vaadet nautima. Lõunatasin Eiffeli torni lähedal pargis, kus Hispaania keelt kõnelev noormees soovis numbreid  vahetada. Noormees seletas küll Hispaania keeles, aga noh lapsepõlves vaadatud seebikate vaatamisest on kasu ka olnud, sest aru ma sain laugh

Sõber tuli ka töölt ja läksime mingi väiksema jõe äärde jalutama ja käisime mingis hipsterite pubis ka, mis jäi jõe kaldale. Esmaspäeva õhtul otsustasime ka Montmartre juurde jalutada. Käisin ka pagariäris makroone ostmas. Olen neid kunagi proovinud meilt poest ostetuna ja kohe üldse ei meeldinud. Aga nende proovimiseni ma veel ei jõudnud. Jäime Montmartre jalamile õlut jooma vaatega Sacre- Coeurile ja see vaade oli lihtsalt fantastiline. See oli minu viimane õhtu Pariisis.

Teisipäeval hakkasin uuesti asju pakkima ja käisin veel pagariäris, et miskit süüa kaasa osta. Proovisin ka eelmisel päeval ostetud ekleeri ära, milles oli nii palju täidist, et sain hetkeks shokolaadi ülekülluse. Makroone ei puutunud ma veel endiselt. Asjad pakitud ja hakkasin taaskord metroo poole minema. Kokku sõitsin kolme erineva metrooga, et rongijaama jõuda, aga ma sain hakkama laugh

Ülejäänud puhkuse üritan Teile homme kirja panna smiley

Head ööd!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse