Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Öine maovalu.

Eilne päev möödus kiiresti. See on alati nii kui kella 8ks tööle lähen. Isegi klienti oli..wiii. Ma saan alati nii positiivse laengu, kui klient lahkub rahulolevana. Lõunaks ja õhtuks mugisin praetud kartuleid retseptist soe eineleib ja magustoiduks krõbistasin virsikuid.

Eile oli õues üldse väga hea ilm. Tahtsin nii väga ujuma minna vms, aga ei leidnud kedagi, kellega minna ja siis otsustasin kodus hoopis koristama hakata. Kolleeg tõi põldube ka ja panin need ka soolaga keema.

Tavaliselt, kui ma 8ks läheks siis hilisõhtuseks söögikorraks valin retsepti, mida saab suurema koguse. Ei tea mida ma eile mõtlesin, aga valisin porgandi sarapuupähklitega.

See tähendas seda, et kõht oli uuesti tühi selle aja peale, kui hakkasin magama minema kunagi südaöö paiku. Jäin juba isegi magama ära, aga vist nägin unes, et keegi hüüab mind vms ja ärkasin suure ehmatusega ülesse ja tee mis tahad, aga magama uuesti ei jäänud enam. Mingi hetk hakkas magu meeletult valutama. Kohati tundus, et tõmbab krampi lausa. Mõtlesin, et äkki on sellest, et kõht on tühi ja sõin ühe kurgi ära ja sellele rennie närimistablett otsa. Järgmine hetk läks süda ka juba pahaks ja olingi juba vetsus peadpidi vetsupotis. Keha kattus korraks külma higiga, aga igatahes hakkas parem. Tuli ka selline uimasus peale ja kobisin kiiresti teki alla, et ehk õnnestub magama jääda. Ja siis tuli uus valuhoog. Vedasin ennast uuesti tualetti, aga oksendamist ei olnud enam, kuigi olin taaskord külmahigiga kaetud. Siis meenus mulle, kuidas kursusejuhataja rääkis, et ta teinekord ärkab keset ööd ülesse ja kõht on tühi. Ta sööb lusika täie mett ja hakkab parem ja kobib magama tagasi. Tegin sama. Toimib. Sõin teelusikatäie ära ja makku saabus rahu ning jäin ka kohe magama.

Hommikul oli varakult äratus, sest täna pidi korteri omanik tulema. Eks nüüd paar päeva olid küllaltki stressi rohked, et ei teadnud, mis edasi saab. Enne järgmise kuu puhkust poleks eriti tahtnud kolima ka hakata, aga saime kokkuleppele ja pikendasime lepingut. Juba neljandaks aastaks…3 aastat  saab kuu lõpus siin elatud laugh

Hommikul tegin taaskord pannkooke. Kuna mul marju vms polnud, siis tükeldasin nektariini potti ning lisasin natukene vett. Retseptis oleva mee tilga panin ka potti ja panin natukene steviat ka igaksjuhuks. Selline moosi/ keedise moodi asi sai kokku. Ahjaaa…kaneeli lisasin kaa. Eksperiment õnnestus väga hästi, kuigi pigem sööks seda külmal talve hommikul. Aga täna hommikul sai pannukatest kopp ette ja vist tuleb väike vahe sisse.

Lõunaks tellisime sushit (mitte fitlapi oma) ning läksime randa. Mu luigekeha sai isegi natukene päikest. Yay! Paar korda käisin isegi jões ujumas. Mõnusalt karastav ning jahutav.

heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse