129760 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Natukene elementaarsest viisakusest.


Tere taas. Täna lausa teine postitus. Eelmisel nädalal oli mul tööjuures taaskord juhtum, mis mind ajendaski järgmist postitust tegema. Pikalt mõtlesin, kas kirjutada või mitte.

Nimelt otsustas eelmisel nädalal üks naisterahvas köhima hakata. Oli selline väga koledat häält tegev köha (tundus rögane). Ja mida tema tegi? Köhis üle leti mulle otse näkku. Saan aru, et köhahoog või aevastus tulevad teine kord ikka väga äkitselt, aga alati jõuab ennast ära keerata või midagi suu ette panna. Pigem on see teemaks rohkem sügisel ja talvel, aga väga väga ebameeldiv on selline käitumine.

Üks pisikene asjakene veel. Kui Sa tuled poodi ja suhtled teenindajaga, siis ole hea inimene ja võta päikeseprillid eest ära!

Ega ma muud öelda ei tahtnudki. Meeldivat õhtu jätku ja peace out! laugh

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heli
29218 lugemist / 13 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib see, et saan endale mitte meeldivaid toiduaineid või retsepte välja vahetada nende vastu, mis mulle rohkem meeldivad. Kõik käib väga lihtsalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva