136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kõhuprobleemid


Täna tuleb kolmas päev tööl seega vahepeal peale viimast postitust polegi nagu midagi eriti teinud. Seega räägin seekord ka natukene muud juttu. Olen meie fb grupist arusaanud, et seda probleemi on ka teistel. Nimelt kõhukinnisus. Neljapäeval oli asi juba päris hull- lõpuks olid krambiud. Häda oli nii suur, aga teha ei saanud midagi kuna muidu oleks nagunii veri ka taga olnud. Seadsin siis sammud apteeki. Sain sealt Microlax'i, mida siis kasutasin esimest korda, aga vähemalt aitas. Pärast oli kaal ka kõvasti kergem.

Tahtsin raamatust ka jäätist teha, aga oma krambihppgudega ostsin vale jogurti, aga tegin ta valmis ikkagi. Täitsa hea sai. Ilmselgelt pidin ise ka ära proovima. Ülejäänud suure karbi tõin täna tööjuurde ja jagan töökaaslastele ära. Ostsin eile õiged jogurtid ja teen uuesti. Siis saan ise ka süüa patustamata. Nomnomnom.

Paar viimast päeva olen hommikuks 8 viljaputru söönud mandlipuruga ning lõunaks ja õhtuks olen šašlõkki puuvilja salatiga teinud- keha lihtslt on nõudnud midagi kergemat peale neid kõhuhädasid.

Täna on ka blogivõistluse viimane päev. Aitäh kõigile toetajatele. Mingi koht tuleb ikka ära.

Vahe eesmärki ma seekord ei saavuta, aga loodame, et järgmise juba saavutan! Olen v eel märganud, et jalgadelt on tselluliiti ka vähemaks jäänud ning volikesed seljapeal pole ka enam nii sügavad nagu varem. Niimoodi jätkates on lootus kunagi ka täitsa siledaks saada laughlaugh

Täna on tööl topelttasu ka. Niiet võib siin tiksuda küll. Sõbranna pojal on täna sünnipäeval. Noormees saab juba kolmeseks ning peale tööd lähengi sünnipäevale. Loodan seal mitte patustada kuna reedel tuleb täielik patu õhtu, et üritaks ennast tagasi hoida natukenegi laugh Eks näis, kas õnnestub kaa või mitte.

Varsti peab koolis ka käima hakkama jälle. Peakski kaustikute või siis kaustiku varu täiendama veits. Mõtlesin, et ostaks mingi eriti paksu kaustiku seekord. Nii on lootust, et palju aineid mahuks sinna vahele ära ja ei ole topelt asjade kaasas kandmist. niigi kannan ju söögikarpi ka koolis kaasas laugh

 

Palju õnne Eesti!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heli
31767 lugemist / 13 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib see, et saan endale mitte meeldivaid toiduaineid või retsepte välja vahetada nende vastu, mis mulle rohkem meeldivad. Kõik käib väga lihtsalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva