Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõhuprobleemid

Täna tuleb kolmas päev tööl seega vahepeal peale viimast postitust polegi nagu midagi eriti teinud. Seega räägin seekord ka natukene muud juttu. Olen meie fb grupist arusaanud, et seda probleemi on ka teistel. Nimelt kõhukinnisus. Neljapäeval oli asi juba päris hull- lõpuks olid krambiud. Häda oli nii suur, aga teha ei saanud midagi kuna muidu oleks nagunii veri ka taga olnud. Seadsin siis sammud apteeki. Sain sealt Microlax'i, mida siis kasutasin esimest korda, aga vähemalt aitas. Pärast oli kaal ka kõvasti kergem.

Tahtsin raamatust ka jäätist teha, aga oma krambihppgudega ostsin vale jogurti, aga tegin ta valmis ikkagi. Täitsa hea sai. Ilmselgelt pidin ise ka ära proovima. Ülejäänud suure karbi tõin täna tööjuurde ja jagan töökaaslastele ära. Ostsin eile õiged jogurtid ja teen uuesti. Siis saan ise ka süüa patustamata. Nomnomnom.

Paar viimast päeva olen hommikuks 8 viljaputru söönud mandlipuruga ning lõunaks ja õhtuks olen šašlõkki puuvilja salatiga teinud- keha lihtslt on nõudnud midagi kergemat peale neid kõhuhädasid.

Täna on ka blogivõistluse viimane päev. Aitäh kõigile toetajatele. Mingi koht tuleb ikka ära.

Vahe eesmärki ma seekord ei saavuta, aga loodame, et järgmise juba saavutan! Olen v eel märganud, et jalgadelt on tselluliiti ka vähemaks jäänud ning volikesed seljapeal pole ka enam nii sügavad nagu varem. Niimoodi jätkates on lootus kunagi ka täitsa siledaks saada laughlaugh

Täna on tööl topelttasu ka. Niiet võib siin tiksuda küll. Sõbranna pojal on täna sünnipäeval. Noormees saab juba kolmeseks ning peale tööd lähengi sünnipäevale. Loodan seal mitte patustada kuna reedel tuleb täielik patu õhtu, et üritaks ennast tagasi hoida natukenegi laugh Eks näis, kas õnnestub kaa või mitte.

Varsti peab koolis ka käima hakkama jälle. Peakski kaustikute või siis kaustiku varu täiendama veits. Mõtlesin, et ostaks mingi eriti paksu kaustiku seekord. Nii on lootust, et palju aineid mahuks sinna vahele ära ja ei ole topelt asjade kaasas kandmist. niigi kannan ju söögikarpi ka koolis kaasas laugh

 

Palju õnne Eesti!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse