Heli kirjutab.

Hei taas. Mul olid lõpuks vabad päevad. Issand kui hea. Reedel päike paistis. Ärgates tõmbasin kardinad ka kohe akende eest ära ja nautisin päikesepaistet. Elu tundus üsna ilus. Hommikuks tegin omletti ja noh…Pugesin tagasi teki alla, telekas käima ja mugisin selle voodis ära. Lõpuks kunagi peale ühte ajasin kargu alla ja käisime sõbrannaga poes ära. No ja mis te arvate, mis ma tegin kui poest tagasi koju jõudsin. No loomulikult läksin tagasi lebosse. Lugesin raamatut ja tsillisin niisama. Loomulikult pesumasin ka töötas hoolega. Tundsin, kuidas mul oli sellist päeva vaja. Olin ikkagi kuu aega tööl käinud 1 vaba koguaeg. Õhtuks võtsin ennast niipalju kokku ikkagi, et kaalusin ja keetsin valmis brokoli-juustupallide materjali. Et siis on laupäeval kergem. Kanasupi keetsin ka veel reede õhtul valmis. Lisasin kapsast ka juurde ja mõtlesin, et lisaks karrit ka juurde ja ma ei pidanud pettuma. Seda, et ma tsillit juurde lisasin pole vist mõtet enam mainida laughTegelikult oli mind õhtuks sõbranna sünnipäevale ka kutsutud, aga olemine oli nohune ja pea ka valutas ja jätsin vahele seekord.

Laupäev oli selleeest väga sisutihe. Kohe hommikul käis ema minu juures, siis isa. Pärnu tuttaval oli Eedenist poest mingit asja vaja, mille ma ära ostsin ja Pärnu poole teele panin. Siis segasin brokoli pallide taigna kokku ja tuli sõbrants läbi, et tal juuksed ära värvida, siis sain mina värvi pähe ja vahepeal tuli veel üks sõbranna ja sai tema ka värvi pähe laugh

Sõbranan Irina reeb ka fitlapi ja siis olime juba varem kokkuleppinud, et proovima ka neid kaneelirulle teha, mille keegi leiutas ahjus röstitud kikerhernestest. Ettenägelikuna jätsin hommikul omleti kõrvale õuna ka söömata. Tükeldasin õuna kaussi, lisasin kaneeli ja steviat ja rullide vahele ja natukeseks ahju. Nomnomnom. Mulle meeldis. Saatsin õhtul Irina veel bussile ka, niiet sain ikkagi natukene ennast liigutatud ka. Siis tegin veel 4 portsu brokoli-juustupalle ja otsustasin, et teen kookose kanasupist woki ka valmis. Lisasin ohtralt kapsast ja jälle käis mõte, et viskaks karrit ka hulka ja jälle ei pidanud pettuma.

Päeva hommikul unistasin, et käin õhtul veel vannis ka, aga lihtsalt ajaliselt ei jõudnud.

Kuigi lootsin, et ma enne tulevat neljapäeva pattu ei tee, siis ei vedanud päris välja. Irina tõi mingit 60% tumedat shokolaadi steviaga. Täitsa hea oli. Niiet läks patukas kirja ikkagi. Kaal on muidu ilusasti langenud. Kui eelmisel pühapäeval kaalusin 89 millegagi, siis eile hommikul olin 86,2. Täna oli küll juures jälle, aga noh, mis teha. laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod