Heli kirjutab.

Terekest taaskord. Igakord kui hakkan kirjutama pean eelmise postituse ülevaatama, et teada saada, mis on kirja saanud ja mis mitte laugh Kavas olen endiselt üks samm edasi ja kaks sammu tagasi. Neljapäevastel koolipäevadel on nii harjumuseks saanud nii endale, kui ka teistele, et olen oma toiduga. Koolitoidu üle tihti peale kurdetakse ka, et pole maitsev üldse ja minu toit pidi väga hea välja nägema. Juba käidi välja, et võiksin tervele kursusele lõuna kaasa teha laughEelmisel neljapäeval hakkas meil raamatupidamine ka ja tunnis läbitav maht on meeletu ja puududa üldse ei taha (arvake ära, mida ma täna tegin). Nagu kombeks juba, siis peale kooli tegin kodus ka uinaku (kui mu mälu mind nüüd ei peta).

Reedel pidin sõbrannaga kokkusaama, kes elab Ameerikas, aga jäi ära ikkagi, aga kuna olin ennast just valmis sättinud ja mantli selga saanud, siis vedasin ennast ikkagi linna kuna õhtuseks soolaleivale minekuks oli miskit vaja kaasa osta. Samal ajal kui linna liikusin sain ka huvitava pakkumise, millest ma kirjutan järgmisel nädalal pikemalt, kui asi hakkab kätte tulema. Ei taha ära sõnuda. Riiulite vahel sõelusin ikka mõne aja, et otsustada, mida kingiks osta. Kuna perekond on suur saunasõber siis valisin hunniku Signe seepe. Sõbranna küsis ka, mida ma süüa sooviksin ja reaalselt ainus asi, mis pähe tuli oli Muhu leib ja pasteet. No siis mugisingi seda. Lihtsalt jumalik. Saunatatud sai ka korralikult. Kunagi kui Pärnus elasin oli mul korteri saun. Oi kuidas ma seda aeg ajalt ikka veel taga igatsen.

Laupäev oli maha visatud päev. No selline lebola, et oli kohe lebola. Laupäev oli ka mu puhkuse viimanepäev ja pühapäeval sai must taaskord tööinimene. Pühapäevane päev polnudki nii hull, aga esmaspäev oli väga ränk. Ma ei maganud üldse hästi ja 4-5 korda ärkasin öö jooksul kindlasti ülesse. Ilmselgelt oli magamata öö mulle töö juures ka näkku kirjutatud. Teisipäevane päev sai samuti kuidagi ära lohistatud.

Teisipäeva õhtul võtsin nõuks kõrvatropid kõrva lükata, et hommikul saaks magada nii nagu torust tuleb. Kuskil pool 12 õhtul kustusin ja magasin hästi kuni keset ööd põis mind ülesse ajas ja vetsu pidin koperdama. Võtsin ka tropid ära kuna kõrvad  valutasid neist lihtsalt. Nii ebamugavad. Aga hommikul õnnestus siiski kuskil poole 12ni magada niiet läks täitsa hästi.

Eile valutasin ka natukene pead, et mida toitumisega teha. Nimelt jäi tänane koolipäev minu jaoks ära kuna pidin Tallinnasse Mustangi koolitusele minema. Ärkasin juba 5,30 ja ootamas oli pikk päev. Tegin siis omletti, kuhu lisasin ohtralt vabavara ja puuviljaks valisin meloni, mida saab suure koguse. Lõingi koguse pooleks ning 1/2 sõin kodus ära. Ideaalis lootsin teise poole süüa enne koolitust, aga seal ei olnud sellist privaatsemat kohta, kus seda teha ning jäi söömata. Kui esimene osa mööda sai tehti üldine snäki paus, mille ajal siis sain oma teise poole hommikusöögist ka söödud ja kõht oligi täis jälle. Koolitus ise oli huvitav ning juttude järgi tuleb aprillis koolitusele teine osa ka. Tagasi tulime kella viiese bussiga ja bussis mugisin ära enda lõunasöögiks kaasa tehtud võikud. Praegu on kell juba jube palju ja kõht on ka tühi. Õhtusöök ja HÕ on ju veel söömata, aga tark nagu ma olen panin pesumasina tööle ja juhe jookseb, siis külmkapi eest läbi ja ma ei saa supipotti sealt kätte. Ootan nüüd kannatlikult. Oih. Postitus on nii pikaks veinud, et siis olge mõnusad! laughKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod