137211 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Bonjour!


Reede õhtul oli ikka korralikult seiklemist. Tükk tegu oli, et leida õige rong millega linna saaksin kuna minu jaoks oli süsteem keeruline, aga noh kuna Inglise keel on mul suus, siis küsisin abi ja saingi õige rongi peale. Rongiga sihtkohta jõudes leidsin õige metroo vaevata ainult, et esimese hooga ronisin vale perrooni peale, aga märkasin viga kohe ja parandasin selle. Metroo pealt maha ronides oli sõber vastas, ja ronisime uuesti metroole. Ühe sõnaga seiklemist oli kuhjaga. Mis mulle meeldib on see, et igal pool saab kaardiga maksta. Kaasa arvatud piletite eest masinas. Pariisis ööbin sõbra juures, kellega elasime umbes 7 aastat tagasi Austraalias ühises päkkeris. 

Kahjuks selgus, et ta pidi laupäeval ikkagi tööle minema, mis tegelikult nii väga ei seganudki kuna sain hommikul rahulikult ärgata. Ta töötab Eiffeli torni lähedal ja siis pidingi ennast sinna sättima mingi aeg. Jala on sinna kuskil tunnike, mis minu jaoks on köki möki (loomulikult arvata, et olen segane ja metrooga saab kiiremini). Eilne ilm oli vahelduv. Niisiis vihma ja päikese saatel ma torni poole kõndima hakkasingi. Mulle nii meeldivad need vanad majad rõdudega. Rõdud on nii väikesed, aga neile on ikkagi sätitud niipalju rohelust. 

Eiffeli torn on ikka täitsa võimas. Tšillisingi seal mõne aja ja siis käisime kohvil. Edasi tsillisin juba sõbra töö juures kuni ta lõpetas kuna vahepeal hakkas ikka korralikult padukaid tulema. Pärast jalutasime veel Eiffeli torni juures ja sealt suundusime Trocadero juurde, kust avaneb fantastiline vaade Eiffeli tornile. Edasi läksime metroole ja sõitsime La Fayette'i juurde, mis on suur suur kaubamaja moodi asi. Selles hoones on 7 korrust ning nagu ma aru sain on neid hooneid veel. Aatriumis on meeletult ilus lagi. Samuti pääseb seal katusele vaadet nautima. 

Vahepeal käisime kasutasime ära Happy Hourit ja tegime õlled ning suundusime Moulin Rouge juurde ja sealt edasi hakkasime mööda treppe mäkke ronima. Tee peale jäi üks varjatum koht, kus olid kontserdid sel õhtul ja pilet oli ainult 5€. Rahvast seal väga polnud, aga väga äge koht oli. Pluss ma olin ainus turist seal. 

Edasi suundusime Sacre Coeur'i juurde, kust avaneb suurepärane vaade linnale. Käisime ka kirikus sees, aga seda hakati sulgema ja kirikus olevale vaateplatvormile me enam ei pääsenud. Kirku lai oli muidugi muljetavaldav ja sees oli väga soe (õues oli väga väga jahe juba). Ja sealt hakkasinegi tagasi koju jalutama mööda Montmartre'i. 

Eks näis, mida toob tänane päev. 

Olge mõnusad!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heli
31868 lugemist / 13 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib see, et saan endale mitte meeldivaid toiduaineid või retsepte välja vahetada nende vastu, mis mulle rohkem meeldivad. Kõik käib väga lihtsalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva