137789 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Päev nr3- leidsin uue trennikaaslase


Tänane toidupilt on lõunasöögist:

Pildilt eriti ei paista aga sink on kurgi all peidus. Nii et singivõileib.

Täna oli mul vaba päev ja pool sellest veetsin sportsdirecti poes. Proovisin hunnikut tosse. Nimelt mõtlesin ööjooksuks omale uued kaaslased muretseda. Lõpuks jõudsin ühtede Nike tossudeni mis jalas nii jube mõnusad tundusid.

Aga mulle sobivat numbrit polnud ja number suurem oli küll jalas mõnus aga varba ette jäi ikka liiga palju vaba ruumi. Nii ma muuudkui proovisin ja proovisin. Et ikka seda õiget leida. Adidest ei meeldinud mulle ükski.  Nike 2 mulle meeldivat mudelt olid mõlemad vales suuruses ja Karrimori ei tahtnud eriti osta, sest alles mul olid ühed. Samas Karrimoril oli mulle sobivaid numbreid mitmel mudelil. Nii et tuli mu esialgsest mõttest loobuda ja nüüd on mu uueks trennikaaslaseks Karrimori selline isend.

Jooksin kohe õhtul tossud sisse kah, esialgu millegi üle kurta ei oska. Kui siis ainult selle üle, et mul nii vähe võhma on. Aga seda paraku tossudega kaasa ei anta 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tykike Päikest
15241 lugemist / 2 fänni
Minust

Olen 31 aastane. Korra olen omalkäel 20 kg alla võtnud(see tuli kahjuks kõik rasedusega tagasi), nüüd aga ei saa kuidagi vedama. Oleks ju vaja umbes 40 kg maha raputada, äkki nüüd õnnestub. Fitlapis on ju tegelt suurepärased retseptid, oleks ainult iseloomu rajal püsida.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Siin on palju erinevaid, põnevaid retsepte. Ja tundub, et paljud on siit abi saanud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom