Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Päev nr3- leidsin uue trennikaaslase

Tänane toidupilt on lõunasöögist:

Pildilt eriti ei paista aga sink on kurgi all peidus. Nii et singivõileib.

Täna oli mul vaba päev ja pool sellest veetsin sportsdirecti poes. Proovisin hunnikut tosse. Nimelt mõtlesin ööjooksuks omale uued kaaslased muretseda. Lõpuks jõudsin ühtede Nike tossudeni mis jalas nii jube mõnusad tundusid.

Aga mulle sobivat numbrit polnud ja number suurem oli küll jalas mõnus aga varba ette jäi ikka liiga palju vaba ruumi. Nii ma muuudkui proovisin ja proovisin. Et ikka seda õiget leida. Adidest ei meeldinud mulle ükski.  Nike 2 mulle meeldivat mudelt olid mõlemad vales suuruses ja Karrimori ei tahtnud eriti osta, sest alles mul olid ühed. Samas Karrimoril oli mulle sobivaid numbreid mitmel mudelil. Nii et tuli mu esialgsest mõttest loobuda ja nüüd on mu uueks trennikaaslaseks Karrimori selline isend.

Jooksin kohe õhtul tossud sisse kah, esialgu millegi üle kurta ei oska. Kui siis ainult selle üle, et mul nii vähe võhma on. Aga seda paraku tossudega kaasa ei anta 😀

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse