91318 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
5. blogipostitus: KLASSIKALINE ÜHEPAJATOIT!
cat
12.02.2017

Tere!

Täna jagan ühte lemmikut Fitlapi retsepti – klassikaline ühepajatoit. Lihtne valmistada, tervislik ja väga maitsev. See retsept on väga hea just neile, kellel aega napib ja pole tihti aega köögis pliidi ees toimetada. Tee ühepajatoit valmis kasvõi kolmeks päevaks, nagu mina tegin! 🙂

Klassikaline ühepajatoit – hakkliha, porgand, kaalikas, kartul, kapsas, paprika. Juurikad tükeldasin, hakkliha praadisin küüslauguga enne ühepajatoidule lisamist. Paprikat ma lisan vist peaaegu igale poole, nii maitsev! Nagu näha on olnud, siis sibulat ei leia mitte ühestki toidust, mille mina olen valmistanud. Ma ei kannata sibulat mitte silmaotsaski! 😀 Sibula asendan alati.                Pildil panin just ühepajatoidu pliidile. Kuna mul on kodus ainult väikesed potid, siis kasutasin ühepajatoidu valmistamiseks kahte potti. Korralik kokkamine!

Pildil valmis saanud ja karpidesse jagatud ühepajatoit. Karpe oli tegelikult kokku kuus – kolme päeva lõuna- ja õhtusöögid. Ühepajatoidust ma ära ei tüdinenud, maitse oli ka kolmandal päeval väga hea ja nagu ma varem maininud olen, siis food prep on väga tähtis! Nii hea ja lihtne on võtta külmkapist karbiga süüa, karbis täpne kogus. Lihtsalt võta ja söö!

Nüüd pilt minu lõunasöögist. Mulle väga meeldib toitu sättida ja nagu ikka, me sööme ka silmadega. Spinatist sain ühepajatoidule ilusa lillekese peale, kõrvale lõikasin värsket kurki ja tomatit. Joogiks seekord tavaline kummelitee. Mainin ära, et suhkrut pole ma teele ega kohvile kunagi lisanud, sama kehtib ka piima kohta. 

Ühepajatoitu kavatsen edaspidi teha siis, kui tean, et on tulemas kiired päevad ja aega köögis süüa valmistada on vähe. Karbiga on seda lihtne kaasa võtta, soojaks lasta ja siis süüa. 

Ühes järgmistest postitustest kirjutan ma vahetustega töötamisest ja öötööst. Alguses oli öösel töötamine Fitlapi kohalt väga raske, ma ei osanud toidukordi jagada ja kõht jäi väheke tühjaks. Pärast kahte öövahetust oli asi selge ja nüüd tean täpselt, kuidas ja millal süüa. Jagan seda ka Teiega. 🙂

Edu kõigile!

cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.