84826 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
4. blogipostitus: TOIDUPILDID vol. 2!
Cat
11.02.2017

Tere! 

Jälle toidupiltide lainel. Imemaitsvad toidud ja näevad ka suurepärased välja. Täna panen rõhku rohkem hommikusöögile, aga räägin ka lõuna- ja õhtusöögist. Tuleb ette päevi, mil on aega väga vähe ning seetõttu on hea, kui mul on valmis tehtud toitumiskava kogu nädala jaoks. Poes on käidud, ühte toitu söön mitu päeva. Lihtne! Food prep on kõige alus!

Mee ja sinepi marinaadis kanapoolkoivad – kanapoolkoivad, sinep, mesi, kartul, paprika, porgand tomat, kurk. Imelihtne toit, mida valmistada mitmeks päevaks. Taldrikul on näha suur ports, mille sõin kahes osas: lõunasöök ja õhtusöök. Kõrvale jõin taaskord Figura 1 teed. See tee muideks aitab väga ilusasti seedimisele kaasa. 🙂 

Omlett tuunikalaga – kanamuna, tuunikala, sepik, lehtsalat, tomat, kurk, mineraalvesi. Hommikuti meeldib mulle süüa toitu, milles on kanamuna. Kanamuna hoiab kõhu täis ja aitab lõunasöögini kenasti vastu pidada. Proovisin omletti tuunikalaga. Tuunikala on üks minu lemmikutest. 🙂 Omlett tuli väga hea ning kõrvale sõin sepikut lehtsalati, tomati ja kurgiga. Imeline hommikusöök! Avastasin enda jaoks ka mineraalvee, mis aitab hästi magusatest karastusjookidest eemale hoida. 

Omlett kanasingiga – kanamuna, kanasink, tomat, hapukurk, õun, mineraalvesi. Omlett kanasingiga. Jällegi aitab selline hommikusöök lõunani vastu pidada. Omleti kõrvale sõin tomatit ja hapukurki ning magustoiduks õuna. Joogiks jällegi mineraalvesi. Maitsev!

Praetud munad singiga – kanamuna, juust, kanasink, värske kurk, tomat, mineraalvesi. Praetud kanamuna juustuga on imehea. Juust muna peal muutus krõbedaks ja tuletas meelde võileivagrilli vahel tehtud saiu, mis olid lapsena minu lemmikud. Kõrvale praadisin kanasinki. Kasutan 1% kanasinki tilliga, sest seda saab koguseliselt palju süüa. 😉 Kõrvale sõin tomatit ja värsket kurki ning ka mineraalvesi on endiselt pildis.

Söögi tegemine on mulle väga meeldima hakanud. Tuleb ette päevi, mil teen süüa öötundideni, et järgmistel päevadel oleks lihtne toit karbiga kaasa haarata. Ahvatlusi ei teki, kui toit on juba valmis ja tuleb lihtsalt ära süüa. 🙂 

Edu kõigile!

 

Cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.