84825 kasutajat 424 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
3. blogipostitus: MUUTUSED VÄLIMUSES vol.1!
Cat
10.02.2017

Tere!

Jagasin mõni aeg tagasi oma muutumisest pilte toetusgrupis ning paljudele tundus uskumatu, et 20 päevaga on võimalik alandada kaalu ca 9kg. Kommentaare oli seinast seina: ''Väga tubli! Super!'' kuni ''20 päevaga ca 10kg – kuidas see üldse võimalik on???''. Viimased kommentaarid tekitasid minus halba tunnet.. Kas tõesti olen teinud midagi valesti? Kustutasin postituse, sest motivatsioon langes väga.

Hakkasin veidi muretsema, kas tõesti on nii kiire kaalulangus ebareaalne ning kahjulik minu tervisele. Olgu öeldud, et alguses vähendasin kaloraaži 10% võrra. Nüüdseks on see tagasi seatud. Põhjus oli see, et ma tõesti ei suutnud ära süüa toiduportse! 🙂 

Võtsin ühendust ka klienditoega ning sain vastuseks, et kõik on hästi, alguses võibki kaal langeda veidi kiiremini, muretsemiseks põhjust pole ning nüüd siis samm-sammult edasi ja eesmärgiks on seatud 0,5-1kg nädalas! Kivi langes südamelt. Kõik on võimalik ja ka 20 päevaga on võimalik langetada 9kg! 😉 Nüüd viimase 3 päeva jooksul on olnud kaalulangus näiteks 800g. Sobib! Super! Las pigem langeb nüüd see kaal veidi aeglasemalt.

Alustame nüüd piltidega. Tegin umbes igal nädalal pildid. 

Day 1 83kg. Õnnetu ja stressis. Ei osanud enam kuidagi.

Day 1 vs Day 8. Rõõmsam. Usun iseendasse! Usun Fitlapi!

Day 1 vs Day 15. Tunne nagu miljon krooni!

Day 1 vs Day 20. AINULT EDASI! 74,7kg.

Kõik on võimalik, kui jälgida kava ning anda endast 100%. 

Motivatsioon on tagasi täna headele sõbrannadele, perele ja elukaaslasele. Tunnen end väga hästi ja seda oma kehas.

Kõik see aeg, mis olen erinevatele dieetidele ja paastudele kulutanud – maha visatud aeg. Kui ma vaid oleksin Fitlapiga varem algust teinud! 🙂 Samas õpetasid just need ''imedieedid'' ja nendega ebaõnnestumine mulle seda, et oma keha tuleb kuulata ning nälgida ei ole mõtet. Maitsev saab olla ka tervislik ning kui food prep ja kogused on paigas, on toitumiskava jälgimine imelihtne! Võta söök ja söö. Kõht on täis ning patustamiseks vajadust pole. 

Ärge laske motivatsioonil kaduda!

Edu kõigile!

 

 

 

 

Cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.