90987 kasutajat 427 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
1. blogipostitus: SISSEJUHATUS!
cat
08.02.2017

Tere!

Olen 20-aastane kaalulangetaja ning kaaluga hädas olnud alates 13. eluaastast saati. Olen 168cm pikk, liiga lühike, et kaaluda nii palju. Kõik dieedid, paastud on minul läbi proovitud ning püsivat tulemust ei olnud ma siiani suutnud saavutada. Siiani kõige suurem kaalulangus tuli kaasa elumuutusega, kus pea kolm nädalat ei söönud ma mitte midagi. Kaal langes tunduvalt ning olin selle üle õnnelik, kuid kahjuks, nagu ikka ebatervislikult kaalu langetades – kaal tuli tagasi ning võttis ka mõned uued lisakilod kaasa. Sealt alates tundus kaalulangetamine mulle võimatu missioonina. Kuni sõbranna soovitas Fitlap.ee'd! AITÄH!

Esimese asjana pärast liitumist lugesin läbi kasutusjuhendi. Kirjutasin endale välja kõik, mis tähtis (et oleks alati silme ees, kui vaja). Küsisin abi ja nõu sõbrannadelt, kes samuti Fitlapi kasutajad on. Uurisin retsepte ja treeningkavasid, vaatasin graafikuid. Lugesin salajases toetusgrupis läbi väga palju postitusi, millest sain jällegi uut infot. Kõik tundus nii põnev ja on seda siiani. Facebookis tegime sõbrannadega oma chati, kus jagada toidupilte ja muud Fitlapiga seonduvat. Annab motivatsiooni küll ning libastuda on raskem, tahan ju ikka neile tervislikke toidupilte saata! 😉

Seetõttu polnud algus raske. Alustasin 18. jaanuaril algkaaluga 83kg, kahjuks ümbermõõtudest suurt midagi ei tea. Täna on 8. veebruar ning kaalul vaatab vastu 74,5kg. 21 päevaga on kadunud peaaegu 9kg. Muutused on silmaga nähtavad ning mitte ainult minule, ka teised märkavad! Kindlasti jagan ka järgmistes blogipostitustes pilte enda senisest muutumisest. MINU GOAL on kaaluda 50kg. Hetkel on sinna jäänud 25kg pikkune teekond. Usun, et koos Fitlapiga on see saavutatav. Eesmärgid näevad ette, et novembri lõpuks peaks eesmärk saavutatud olema. Annan endast kõik! 🙂 

Minu Fitlapi elustiiliga tuli kaasa ka minu elukaaslane, kellel otseselt kaalu langetada vaja pole, küll aga tervislikult süüa. Ta on mulle toeks ja koos valmivad köögis uued, maitsvad, tervislikud toidud.

Selline oli minu esimene blogipostitus siin Fitlapi keskkonnas. 

Edu kõigile!

 

cat on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.