137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

1.patutoit


Hei! Täna on minu 8. Fitlapi päev ja siiani olen väga rahul.Kaalumine oli mul 1.august ja siis oli – 800g.Arvan ,et pole paha.Vahepeal pole kaalul käinud.Otsustasin ,et võtan kõike rahulikult.

Minu probleem on alati selles ,et hakkan alguses suure hooga pihta aga siis vajun kiiresti ära.Organism hakkab streikima ja nendel hetkedel on alati ennast lihne välja vabandada.Nii et seekord  tasa ja targu.

Mul oli ka 1. patutoit.Olin väga üllatunud .sest pole ju veel eriti pingutanudki ,kui juba lubatakse patustada.Tore!Algul küll arvasin,et jätan vahele aga siis mõtlesin ,et miks mitte.Võtsin siis selle toidukorra kohe hommikul ette, et siis saab kiiresti ahvatlusest lahti.

Mis siis oli see mida ma nii väga ihkasin? Noh,enne pean veel ütlema , et ma ei söö tegelikult paljusid toite.Sealiha ja kartul pole kunagi mu lemmikud olnud. Tatar, kruup, hirss – kord kuus võib-olla.Piimatooteid ma üldse ei sõõ, sest mul on laktoositalumatus (kuigi nad mulle siiski meeldivad ,eriti kodujuust).Muidugi on praegu palju laktoosivabu tooteid , kuid kahjuks mõjuvad nad mulle ikkagi.Kõht läheb punni nagu pall ja olemine on raske.Laktoosivabade toodetega ei kesta see küll kuigi kaua , aga ikkagi on ebamugav tunne.

Kuna inimene tahab aga alati seda mida ei tohi, siis valisingi ma oma patutoiduks kodujuustukoogi.Koogi tegin eelmisel õhtul valmis.Põhjaks olid purustatud digestive küpsised võiga ja peal zelatiiniga segatud kodujuust.Hommikul tegin endale siis rohelise tee meega ja sõin kohe mõnuga 200g  kooki.Mõtlein küll ,et äkki on tükk liiga suur ,aga kui patt siis patt ja nii ta läks.

Kodus meil peale minu keegi  kahjuks kodujuustu ei söö , aga mina tegin ikka suure koogi kohe, nagu tavaliselt.Pärast hakkasin mõtlema ,et oleks vöinud ju väikse tüki ainult teha aga head mõtted tulevad ju ikka tagantjärgi.

OK. kui kõhupaistetus üle läks, pakkisin koogi sisse ja viisin emale.Ära mu silmade alt.Ühtlasi tegin ka ühe pikema jalutuskäigu, et süümekaid vähendada.Mõtlen küll ,et võtan rahulikult aga ikka põen,et äkki rikkusin nüüd kaalulanguse ära.Kuigi samas tean,et stress pidurdab kaalulangust väga.

Õnneks pole mul rohkem mingeid ahvatlusi olnud.Praegu kui arvutis istun , vaatavad mulle laualt vastu Mesikäpp dops küpsised , mille mees on õhtust sinna jätnud ja mind jätab külmaks.Või ei jäta? Viin nad parem kappi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!evianely
897 lugemist
Minust

Olen oma elus juba igasugu dieete proovinud.Nüüd olen siis siin.Peale seda kui mul teise raseduseg 35kg juurde tuli, olen kogu aeg oma kaaluga võidelnud.Armastan lapsi ,loomi,loodust ja maalimist.Ja kuna ma olen juba kuus aastat kodune on enesedistsipliin minust täiega kadunud.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Minu jaoks on dieet väga jube sõna.See tähendab loobumist ja enesega võitlemist.Dieet ei saa kesta kogu elu.Fitlap pole minu jaoks dieet ja sellepärast ta mulle meeldibki.Ma pole pidanud millestki loobuma.Ma söön kõike mis mulle meeldib ja kaal langeb.Vähemalt siiani on nii.SUPER!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva