129760 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Töödest, mida keegi meie eest ära ei tee


Kunagi jäi mulle silma postitus pealkirjaga 'Järjepidevuse võti'. Postituse mõte oli, et edu tagab planeerimine. Alguses ma ei lugenudki seda, ainuüksi pealkiri tekitas allolevaid mõtteid. Mõtlesin, et kuidas saab anda mingeid konkreetseid lahendusi, me oleme kõik nii erinevad ja igaühel on oma võtmed. Kindlasti see nii ongi. Hiljem lugesin postitust ka ja läksin veel enam tuuri sest pakutud lahendus oli planeerimine. Et mis mõttes nagu! Mulle üldse see ei meeldinud, sest mulle endale väga planeerida ei meeldi, tahaks kuidagi voolavalt kulgeda. (Siis kui mus avaldub mu sangviiniline pool. Samas olen suures osas flegmaatik ja sellistel juhtudel ajavad ootamatused jube närvi. Võta nüüd siis kinni eksole! Täitsa arusaadav, et mu kallis kaasa must teinekord otsa ega äärt aru ei saa laugh).

Kuid eelmainitud postitusele pean ma nüüd kahe käega alla kirjutama, sest (õnneks) alustasin suvel, alguse mott oli?on? sees ja tahtmine igal pool hakkama saada suur. Suvel aga on seiklemist rohkem ja et hakkama saada lihtsalt peab ette mõtlema ehk planeerima. See on ka vaimu ettevalmistamine sest kui oled ikka oma aega ja energiat ettevalmistustele kulutanud siis palju suurema kindlusega seisad ahvatlustele vastu. See on minu jaoks üks neist töödest, mida keegi minu eest ära ei tee ehk saada neid kogemusi, kus planeerimine ja ette mõtlemine on abiks ja neist midagi õppida. Soovitan soojalt kõigil enne väljasõite oma toitumine läbi mõelda. Kus, mida ja kuidas ning kõik teised küsisõnad. Olge loovad ja mõelge uusi lahendusi. Katsetage, kui ei sobi nii siis vähemalt teate seda ja olete saanud kogemuse ning teinekord on lihtsam. Ning ärge unustage kõige selle juures enesekindlaks jääda. Kõik ei pruugi teid mõista ja see pole teie probleem. Igaüks teeb ise oma valikud ja kui lähtuda oma tervisest siis pole midagi häbeneda. Mõttetutesse vaidlustesse laskuda ka pole vaja. Oh, selline moraal sai nüüd kirja laugh.

Ja kõige selle planeerimise olulisuse juures on meil kõigil omad muud hädad ja mustrid, mida peame lahendama ja muutma. Ja seda tööd ei tee keegi meie eest ära. Mitte keegi peale meie ei tuvasta neid mustreid käitumises ja mõtlemises, mis on meid ülekaaluni viinud, mitte keegi ei paku meile lahendusi nende asendamiseks, mitte keegi ei anna meile järjepidevuseks lisajõudu, mitte keegi ei motiveeri meid peale meie endi. Peame ise leidma üles selle, mis meid motiveerib, peame ise suutma end motiveerida! Ja siin ei ole abi koolist saadud mudelist, kus eksimine ja vigade tegemine polnud lubatud sest siis sai halva hinde. Elu toimib teisiti. Edu saavutab see, kes katsetab, komistab, tõuseb, muudab, katsetab uuesti. Ja nii kasvõi sada korda, kuni leiab selle mida otsib, leiab selle, mis tema jaoks töötab ja edu toob. Ja seda tööd ei tee meie eest mitte keegi ära. Tark võib ju teiste vigadest õppida aga edukas teeb ise vigu, et neist õppida sest mis kasu meil on teiste vigadest, need ei anna meile mingeid kogemusi ja uut tunnetust. 

Olgu, jälle läks moraalilugemiseks laugh. Mis siin ikka heietada, tegutsema ja vigu tegema, et oleks millest õppida, see hoiab vaimu värske ja tunne on elus. Loodetavasti pani vähemalt kellelgi mõtte liikuma, jagage siis omi mõtteid, oleks tore lugeda smiley.

Edu teile! wink

Pilt Pintrestist

Järgmisel päeval:

Ma lihtsalt pean panema siia veel paar motivatsioonilauset, need lihtsalt sobivad siia liiga hästi 🙂

 

 

Kõik pildid Pintrestist

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
6924 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva