Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sa oled nii saledaks jäänud!

Seda lauset ihkame me kõik ju kuulda, kas pole? Mina eile kuulsin :). Ma ei oodanud seda nii vara, selles mõttes, et oma suure massi juures olen lahti saanud alles 8 kilost. Ilmselgelt aga on see piisavalt, et need, keda ma igapäevaselt ei näe seda tähele paneks. Leidsin kunagi sellised sõnad:

Pilt Pintrestist

Mõtlesin siis, et jälgin, kuidas paika peab. Esimesed kaks küll. Mees ükspäev mainis, et 'Sul hakkavd riided suureks jääma või' :). No nii lausa ei saa veel öelda, enamus istuvad veel täitsa seljas ja ma ei meenuta nokatsiga räpparit laugh. Aga see kommentaar tuli küll inimeselt, kes minu jaoks on see ülejäänud maailm, viimati nägime juuni alguses. Vaatame edasi, kuidas inimesed tähele panevad ja reageerivad, olgu see minupoolne kaalulangusega kaasnev vaatlusprojekt laugh. Väga põnev igal juhul ja aitab motti hoida, sest hirmsasti tahaks ikka näha kuidas reageeritakse wink.

Aga tõstab enesetunnet küll, kui tähele pannakse ja häid sõnu öeldakse. Selg sirgub ja naeratus tuleb näole. Kui midagi head on kellegi kohta öelda siis ikka tuleb öelda. Mitte eemal kellelegi kolmandale, ikka inimesele otse, siis on sellest ütlemisest maailm kohe parem paik. Kas pole? 🙂

Ilusaid emotsioone kõigile!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse