136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sa oled nii saledaks jäänud!


Seda lauset ihkame me kõik ju kuulda, kas pole? Mina eile kuulsin :). Ma ei oodanud seda nii vara, selles mõttes, et oma suure massi juures olen lahti saanud alles 8 kilost. Ilmselgelt aga on see piisavalt, et need, keda ma igapäevaselt ei näe seda tähele paneks. Leidsin kunagi sellised sõnad:

Pilt Pintrestist

Mõtlesin siis, et jälgin, kuidas paika peab. Esimesed kaks küll. Mees ükspäev mainis, et 'Sul hakkavd riided suureks jääma või' :). No nii lausa ei saa veel öelda, enamus istuvad veel täitsa seljas ja ma ei meenuta nokatsiga räpparit laugh. Aga see kommentaar tuli küll inimeselt, kes minu jaoks on see ülejäänud maailm, viimati nägime juuni alguses. Vaatame edasi, kuidas inimesed tähele panevad ja reageerivad, olgu see minupoolne kaalulangusega kaasnev vaatlusprojekt laugh. Väga põnev igal juhul ja aitab motti hoida, sest hirmsasti tahaks ikka näha kuidas reageeritakse wink.

Aga tõstab enesetunnet küll, kui tähele pannakse ja häid sõnu öeldakse. Selg sirgub ja naeratus tuleb näole. Kui midagi head on kellegi kohta öelda siis ikka tuleb öelda. Mitte eemal kellelegi kolmandale, ikka inimesele otse, siis on sellest ütlemisest maailm kohe parem paik. Kas pole? 🙂

Ilusaid emotsioone kõigile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
7725 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva