136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Õhtu iseendale – ootamatu massaaž ja varaöine saun


Eile pakkus mu kallis kaasa mulle vaba õhtupoolikut. Täitsa endale, tee mida hing ihkab. Ta oskab vahest selliseid asju tähele panna, olen talle hiiglama tänulik selle eest. Kardan ainult ma ei ole ise sama tähelepanelik osanud olla… See selleks, alati saab paremaks 😉

Ma juba ammu olin mõelnud, et võtaks ühe päeva ja läheks üksi sauna, isa suvilasse. Mõnuleks ja teeks kohe mitte midagi. Võtsin siis nõuks. Seni aga kui ootasin, et lapsed trenni lõpetaksid, tuli meil spordibaasi massöör, kes käib meil üht sportlast mudimas. Eelmine kord polnud mul aega aga seekord sobis väga hästi. Kurtsin oma kolm muret ära ja ta raputas mind korralikult, selgitas välja kui sai ja kui saanud andis soovitusi. Sellest mõni teine kord. Aga lahe ve d on. Pikk ja kiitsakas venelane, üle kuuekümne kindlasti. Räägib silmade särades, kui põnev on massaaži ja füsioteraapia maailm, varvaste kohta ütleb maltšiki ja kordab kui oluline on iseend armastada. Äge vend!

Kui ta minuga lõpetas oli kell juba pool kaheksa, siis veel kulus jutule pool tundi ja suvilasse jõudsin alles peale poolt üheksat. Teel mõtlesin veel pikalt kas hakkan üldse sauna tegema, lõpuks ikka otsustasin. Plaanis oli trenni ka teha aga jätsin oma tahvli maha (kuigi internet sai kaasa) ja peale massaaži olin ikka nii läbi, et kohe uimaseks võttis. Enne käisin poes ja otsustasin ühe korraliku patuka teha. Et no ostaks kõike mida hing ihkab ja siis… Ja mida ma siis ostsin? Nuikapsast, tomatit kolme sorti ja kurki laugh. Et ikka patuka mõõdu välja annaks ostsin beseerulli ka. Ning tee kõrvale kõrsikut. Alla kümne kõrsiku sõin ära, ülejaäänud jäid kamina otsa lapsi ootama. Niipalju on Fitlap mu harjumusi muutnud! Varem poleks puru ka alles jäänud! Ja see beseerull oli ikka ülemõistuse magus… Üks Läti Radler oli ka, kuid selle tõin pea täs pudelina tagasi. Peale kaht kuud Fitlapis kirjutan kahe käega järgnevale alla ja seetõttu mu ostukorv seekord selliseks kujuneski:

Pilt Pintrestist

Saun aga… Seni kuni saun küdes istusin kamina ees. Tule kustutasin ka ära. Mis oli viga. Sest ma jäin magama laugh. Mis minu puhul pole midagi üllatavat aga saunast pärast enam niiväga mõnu ei tundnud sest minust pole enam suuremat asja, kui ma juba magama olen suigatanud (või muidu väga väsinud). Õnneks ma kaua ei põõnanud, kell üksteist sain lavale. Saun oli täpselt paras mulle, kuum ja niiske. Istud lavale ja külmavärinad tulevad peale, see on parim saun!

Teilegi erilisi hetki iseenda seltsis ja ärge unustage end armastamast! smiley

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
7729 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva