Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Õhtu iseendale – ootamatu massaaž ja varaöine saun

Eile pakkus mu kallis kaasa mulle vaba õhtupoolikut. Täitsa endale, tee mida hing ihkab. Ta oskab vahest selliseid asju tähele panna, olen talle hiiglama tänulik selle eest. Kardan ainult ma ei ole ise sama tähelepanelik osanud olla… See selleks, alati saab paremaks 😉

Ma juba ammu olin mõelnud, et võtaks ühe päeva ja läheks üksi sauna, isa suvilasse. Mõnuleks ja teeks kohe mitte midagi. Võtsin siis nõuks. Seni aga kui ootasin, et lapsed trenni lõpetaksid, tuli meil spordibaasi massöör, kes käib meil üht sportlast mudimas. Eelmine kord polnud mul aega aga seekord sobis väga hästi. Kurtsin oma kolm muret ära ja ta raputas mind korralikult, selgitas välja kui sai ja kui saanud andis soovitusi. Sellest mõni teine kord. Aga lahe ve d on. Pikk ja kiitsakas venelane, üle kuuekümne kindlasti. Räägib silmade särades, kui põnev on massaaži ja füsioteraapia maailm, varvaste kohta ütleb maltšiki ja kordab kui oluline on iseend armastada. Äge vend!

Kui ta minuga lõpetas oli kell juba pool kaheksa, siis veel kulus jutule pool tundi ja suvilasse jõudsin alles peale poolt üheksat. Teel mõtlesin veel pikalt kas hakkan üldse sauna tegema, lõpuks ikka otsustasin. Plaanis oli trenni ka teha aga jätsin oma tahvli maha (kuigi internet sai kaasa) ja peale massaaži olin ikka nii läbi, et kohe uimaseks võttis. Enne käisin poes ja otsustasin ühe korraliku patuka teha. Et no ostaks kõike mida hing ihkab ja siis… Ja mida ma siis ostsin? Nuikapsast, tomatit kolme sorti ja kurki laugh. Et ikka patuka mõõdu välja annaks ostsin beseerulli ka. Ning tee kõrvale kõrsikut. Alla kümne kõrsiku sõin ära, ülejaäänud jäid kamina otsa lapsi ootama. Niipalju on Fitlap mu harjumusi muutnud! Varem poleks puru ka alles jäänud! Ja see beseerull oli ikka ülemõistuse magus… Üks Läti Radler oli ka, kuid selle tõin pea täs pudelina tagasi. Peale kaht kuud Fitlapis kirjutan kahe käega järgnevale alla ja seetõttu mu ostukorv seekord selliseks kujuneski:

Pilt Pintrestist

Saun aga… Seni kuni saun küdes istusin kamina ees. Tule kustutasin ka ära. Mis oli viga. Sest ma jäin magama laugh. Mis minu puhul pole midagi üllatavat aga saunast pärast enam niiväga mõnu ei tundnud sest minust pole enam suuremat asja, kui ma juba magama olen suigatanud (või muidu väga väsinud). Õnneks ma kaua ei põõnanud, kell üksteist sain lavale. Saun oli täpselt paras mulle, kuum ja niiske. Istud lavale ja külmavärinad tulevad peale, see on parim saun!

Teilegi erilisi hetki iseenda seltsis ja ärge unustage end armastamast! smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse