Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Magusast, lõhnadest ja tahtmistest

Panin selle pealkirja kirja juba paar nädalat tagasi ja salvestasin mõttena ära. Vahepeal on hulk vett merre voolanud ja igasugu asju juhtunud ja tänane postitus ei ole enam see, mis oleks olnud nädalate eest. Ja tegelt ongi hea, et nüüd teisem tuleb. Kindlasti mitmekesisem, mitme kogemuse jagu kohe ;).

Olen siin keskkonnas olnud juba vist kuus nädalat, alustasin peale jaani. Pole mul olnud selle aja jooksul neid hädasid, mida ikka blogidest ja fbst lugeda saab. Ei nälga, peavalu, metsikut magusaisu,  söömasööste ega liigvähe toitu. No seda viimast on üldse vähestel, pigem ikka on mureks liiga suured taldrikutäied ja seda on mul ka juhtunud aga sellega saan hakkama laugh. Teen jälle trenni, kaal langeb (mitte alati nii nagu mulle meeldiks aga langeb ja ise ikka süüdi, kui ei lange nii nagu mina tahan…), enesetunne on super ja aina paremaks läheb.

Ausalt öeldes mind väga ei isuta ka need asjad mis varem. Kommi ei tahagi nagu enam. No ok, vahest on küll isu ja patuka ajal tarbin ka aga mitte nii palju nagu varem. Ausalt öeldes olen selle aja jooksul ainult korra komme söönud. Pakki ka korraga ära ei söö, juba kolmanda manustamisel tekib tunne, et liiga palju saab. No mis see kolm kommi ka on, varem ei saanud õieti maitsetki sellest suhu! Pakk võib rahulikult mitu nädalat seista, üldse ei sügele. Ja kui hakkab, siis on hea lastele ära jagada (tore kui neid nii palju on, igaühele mõni ja ongi otsas, eriti hea kui mõni sõber ka veel juhtub külas olema ;)). Varem lemmiksalat poest läheb komposti, sest pole abiks enam! Ja mis eriti tore, lõhnad ei pane ka tahtmisi omapead galoppi jooksma. Pigem hoopis naudin head lõhna sest uskumatu, kuid vahel turgutab keha ka lihtsalt sõõm mõnusat lõhna. Folgil juhtus ühe kontserdi ajal mulle kõrvale meesterahvas, kes sõi mingit ülihästi lõhnavat kooki. Täiega nautisin seda hea kontserdi kõrvale. Fitlapita oleksin hiljemalt peale kontserti saiaotsingutele siirdunud…

Ma ei taha ega ka saa öelda, et mul kõrvalisi isusid üldse poleks. Ikka on. Olen ka järele andnud. Paar õhtut tagasi oleks ükskõik mida, võimalikult palju ja otsekohe ära söönud. Tookord päästis mu muidu olematu aga viimaste nädalate jooksul kuju võtma hakanud selgroog. Ühel folgiõhtul lasin aga minna. Ja nädalavahel ka patukas venis liig pikale.

Aga enda jaoks olen leidnud tahtmiste vastu võtme oma varemkirjutatud kogemusest hinge ja maise keha(stuse) vallas (kuidas siia linki panna?!). Vahepeal unustasin ära kuidas ma oma kehaga omaette rääkisin. Õnneks tuli see mulle hiljuti meelde ja paaril korral on see mind päästnud totaalsest söömahoost. Täna viimati. Kui olin juba alla andmas, ütlesin oma kehale, et ärgu jonnigu, pole sul midagi vaja! On jah raske, mul on ka! Kergemaks ei lähe, kui kiusu ajada. Kannata ära, hiljem tänad! Uskumatu küll aga see aitas. Isu maeiteamille järele kadus ära! Ei tea, kas kellelegi võiks sellest kogemusest abi olla aga proovige ja andke teada, oleks huvitav lugeda 🙂

Pilt PintrestistKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod