137795 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma Folgil söönuks sain


Folk oli. Minu jaoks on see osa aastast, kus pole nagu küsimustki kus ma olen ja mida teen. Järgmist hakkan ootama kohe, kui üks läbi saab laugh. Praegu on tegelt rahulikum, nelja lapse kõrvalt (eriti kui mõni neist on veel nii pisike ja sellise olemisega, et kuskile hoiule ei anna) on folgid rahulikumad ja päevad lühemad. Folgistaaži on mul omajagu. Alustasin kolmandast, kui onupoeg meile tuli ja oli väga imestunud, et ma ei teagi, et selline üritus linnas. Läksin kaasa ja jäingi. Siis oli muidugi teine korraldus, kontserdid olid tasuta (peale peaesineja aga see polnud ju oluline) ja folk oli iga nurga taga. Praegu ilma passita hakkama ei saa. Aastate jooksul on vaid üks folk mul täiesti vahele jäänud, sest olin siis Itaalias. On olnud selliseid, kus jõudsin vaid ühele kontserdile, on olnud ilma passita folke. Aga kõik on seni olnud ühes osas sarnased. Ja see on folgisöök.

Ma enda ja ka teie säästmiseks ei hakka siinkohal kirjeldama folgisööke. Kõik, kes käinud, teavad ise. Kes käinud pole, siis hea on, et ei tea laugh. Säästan kõigile, sealhulgas endale, ühe kordaläinud päeva, et mitte isusid tekitada. Aga üks on kindel, toidutänav on alati olnud kokkusaamiste kohaks. Ja kui lastega koos veel minna, siis on ikka täitsa lõpp. Tahaks seda, tahaks teist, ükski argument ei loe, olgu kõht täis või rahakott tühi.

Sel aastal oli minu jaoks kõik teisiti. Sest mina käisin ringi oma söögiga ja sõin seal, kus söögiajal (st iga nelja tunni tagant) olema juhtusin. Koukisin aga oma karbikese ja lusika kotist välja ning sõin kasvõi käigu pealt, kui sööma pidi aga kontserdile oli kiire. Proovisin ära ka batoonide variandi aga ausalt öeldes on see minu jaoks vähe riskivariant sest korralikku täiskõhutunnet ei teki ja see võib viia kavast välja. No ausalt öeldes ühel õhtul nii juhtuski, kui lapsega koju jõudsin ja enam süüa teha ei jõudnud sest valmis polnud mõeldud mida ja mõtlemine tundus liiga suur väljakutse. Ühesõnaga, planeerima peab! Ilmselt on see minu õppetund, sest ma olen laisk planeerija. Aga kokkuvõttes püsisin kavas suht hästi 🙂

Jõudu meile!

Pilt Pintrestist

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
7813 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom