Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas ma Folgil söönuks sain

Folk oli. Minu jaoks on see osa aastast, kus pole nagu küsimustki kus ma olen ja mida teen. Järgmist hakkan ootama kohe, kui üks läbi saab laugh. Praegu on tegelt rahulikum, nelja lapse kõrvalt (eriti kui mõni neist on veel nii pisike ja sellise olemisega, et kuskile hoiule ei anna) on folgid rahulikumad ja päevad lühemad. Folgistaaži on mul omajagu. Alustasin kolmandast, kui onupoeg meile tuli ja oli väga imestunud, et ma ei teagi, et selline üritus linnas. Läksin kaasa ja jäingi. Siis oli muidugi teine korraldus, kontserdid olid tasuta (peale peaesineja aga see polnud ju oluline) ja folk oli iga nurga taga. Praegu ilma passita hakkama ei saa. Aastate jooksul on vaid üks folk mul täiesti vahele jäänud, sest olin siis Itaalias. On olnud selliseid, kus jõudsin vaid ühele kontserdile, on olnud ilma passita folke. Aga kõik on seni olnud ühes osas sarnased. Ja see on folgisöök.

Ma enda ja ka teie säästmiseks ei hakka siinkohal kirjeldama folgisööke. Kõik, kes käinud, teavad ise. Kes käinud pole, siis hea on, et ei tea laugh. Säästan kõigile, sealhulgas endale, ühe kordaläinud päeva, et mitte isusid tekitada. Aga üks on kindel, toidutänav on alati olnud kokkusaamiste kohaks. Ja kui lastega koos veel minna, siis on ikka täitsa lõpp. Tahaks seda, tahaks teist, ükski argument ei loe, olgu kõht täis või rahakott tühi.

Sel aastal oli minu jaoks kõik teisiti. Sest mina käisin ringi oma söögiga ja sõin seal, kus söögiajal (st iga nelja tunni tagant) olema juhtusin. Koukisin aga oma karbikese ja lusika kotist välja ning sõin kasvõi käigu pealt, kui sööma pidi aga kontserdile oli kiire. Proovisin ära ka batoonide variandi aga ausalt öeldes on see minu jaoks vähe riskivariant sest korralikku täiskõhutunnet ei teki ja see võib viia kavast välja. No ausalt öeldes ühel õhtul nii juhtuski, kui lapsega koju jõudsin ja enam süüa teha ei jõudnud sest valmis polnud mõeldud mida ja mõtlemine tundus liiga suur väljakutse. Ühesõnaga, planeerima peab! Ilmselt on see minu õppetund, sest ma olen laisk planeerija. Aga kokkuvõttes püsisin kavas suht hästi 🙂

Jõudu meile!

Pilt PintrestistKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse