137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma ahneks läksin ja mida sellest õppisin


Nii. Peale mu ilusat kirjutist vabavaraga patukast ja moraalilugemist (iseendale?) ärkasin üles ja otsisin endale hommikusööki, kust saaks PALJU süüa. Kummaline, aga ma ei teagi täpselt miks. Mingit hundiisu ei olnud. Mingit muud suvalist isu ka mitte. Aga miskipärast oli mul hirm, et mul jääb kõht tühjaks. Ja seda pole ka juhtunud, et poleks kõhtu täis saanud…

Peale pikka valimist otsustasin tatrahelbepudru kodujuustuga kasuks. Koos helvestega lükkasin potti terve paprika ja pool väiksemast lillkapsast. Valmis pudru hunnik oli TOHUTU! See oli niiiiiii suur, et ma pidin lisasöögikorra tegema laugh. Seda ei olnud lihtsalt võimalik korraga ära süüa.

Oleks siis asi sellega eile piirdunud. Õhtul olin ootamatult ainult pisikese poisiga kodus. Jõudsime umbes siis, kui söögiaeg käes oli. Ja see kättesaabunud ootamatu vabadus tegi laisaks. Ma kohe üldse ei viitsinud kokkama hakata. Aga kõht nõudis. Ja ma tegin vea, kui võtsin ampsu pisikese poolt põlatud croissantist, mille ta koju kaasa tõi. Ja siis ma sõin mida kätte juhtus ja kuni kõht sai täis. Õnneks ei olnud kodus komme, ma oleks vist terve paki nahka pistnud! Ja taas kummaline sest mul ei ole kontrollimatut või muidu võitlemist vajavat magusaisu siin olnud. Meie organism võib ikka imelikke trikke teha, kui ei jälgi. Ma olen täiesti kindel, et seda poleks juhtunud, kui oleks ise kontrolli hoidnud ja hoolimata laiskusest ikkagi süüa teinud.

Ja siis ma istusin ja mõtlesin asja üle sügavalt järele. Tulin järeldusele, et olen ära unustanud oma kehaga suhtlemise. No selle lõhestunud isiksuse moodi suhtlemise, millest olen varem kirjutanud. Pole nagu vajadust ka olnud sest isusid pole olnud. Ja keha kasutas mu nõrkusehetke ära, kui tähelepanu oli hajunud ja tegi kiire rünnaku laugh. Toetusgrupis lugeda olevad juhud, kus nälga jääksin ei ole mu juures veel avaldunud (loodetavadti ei tulegi!). Usaldada on vaja. Süsteemi. See on järeleproovitud paljude poolt. Ja minu kogemus ütleb ka, et nälga ei jää. Ei ole vaja paanitseda mingi suvalise põhjendamatu mõttepojukese peale. Kainet mõistust on mulle vaja blush. Just nii:

Pilt Pintrestist

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
7807 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom