Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Korraldatud toitumisega suvepäevad telgis

Nädalavahel toimusid Kõrvemaal Kaitseliidu suvepäevad. Ma enam väga ei muretsenud, kuidas ma kolm päeva kodust väljas kavakohaselt söönuks saan, suvega on juba mitu kogemust olnud ja ma teadsin, et kui ma võtan vaevaks planeerida ja oma toitumine läbi mõelda on kõik korras ja probleeme ning teab mis isusid ei teki. Seekord oli veel selle võrra lihtsam, et suvepäevade sisse kuulub juba korraldatud toitlustus ja ma ei pidanud kohe üldse muretsema, kuida muu pere söönuks saab ja kas neile menüü sobib.

Ütlesin küll mehele, et võtaks priimuse kaasa (sellega saab vajadusel keedetud-praetud toite teha) aga kuna mul oli luksus ainult enda peale söögi osas mõelda ja minu vajadused on selgelt väiksemad kui mehe omad ja mulle pea kõik sobib (kuni mulle lagritsat ei pakuta) siis lõpuks sai mu menüü selline, mis kuumutamist ei vajanud ja sai kiirelt valmis. Mees küll mainis mingil hetkel, et peaasi, et teda ei süüdistata selles, et naine kolm päeva kodujuustu sööma peab aga ilmselgelt häiris teda see rohkem kui mind laugh.

Reedel saime lõuna veel kodus söödud. Tegin kikerherne-munarooga, terve pere kogustega, et mis üle jääb selle saan õhtusöögiks kaasa võtta. Lapsed tõmbasid selle peale nina kirtsu (ma ikka sundisin neid natuke, pikk sõit oli ees ju) ja pisikesel polnud lihtsalt aega paigal püsida (kuigi talle kikerherned väga meeldivad) ning mees tuli koju ja vabandas, et tema üldse ei taha sest tema sai tööl sünnipäevalauas kõhu täis. Järelejäänud kogusest sain kaasa kolm karpi! Mis tegi mu elu muidugi lihtsamaks aga kikerherne-munarooga nüüd mõnda aega ei soovi laugh.

Kaasa võtsin endale kõik vajaliku,  et teha kodujuustu maiust, herne-kodujuustu salatit (konservehernestega), singivõileibasid ja kodujuustuvõileibasid. See kodujuustumaius on ikka nii hea (ma teen maasikate asemel kiivi või virsiku/nektariiniga), olen seda juba mitu nädalat ülepäeva söönud ja veel ära ei tüdine! Kodujuustusalat on hea seepoolest, et seda saab vabavaraga päris suureks portsuks paisutada. Hädajuhuks võtsin kaasa paar portsu batoone aga need tõin koju tagasi, oma aega ootama. Leian, et mõned võiks alati olemas olla, iial ei tea millal või miks vaja läheb. Mees ei saanud mul muidugi ilma grillimata, sealt sain ka ühe portsu ja koos puuviljaga tuli kaalumata söögikord grillitud ananassi krevettidega wink.

Tagasiteel sõitsime läbi ämma juurest arvestusega, et lapsed saavad kõhu täis. See on müstika, kuidas seal alati sööki nii metsikult antakse! Me olime seal vaevalt paar tundi, saabudes söödeti kohe kõhud täis ja enne minekut pidi jälle kindlasti sööma, mis siis, et tund aega tagsi olime just lauast tõusnud. Ma esiti jäin endale kindlaks, tegin ikka omal ajal endale singileibasid aga kokku sai väikeste täiendustega patukas. Õnneks mitte väga ülekäte, mõned peotäied marju ja herneid peenralt, paar singiviilu ja natuke kartulisalatit. Parem kui eelmise nädala kontrollimatu patukas (tunnustav õlalepatsutus iseendale wink).

Ja mida siis korraldatud toitlustuse raames pakuti? Ma igaks juhuks menüüd ei kirjuta aga nagu alati sellistel üritustel, lihtsad teha ja hästi toitvad smiley.

Kõike hääd ja ilusat, lubati sooja ilma! wink

Pilt Pintrestist

PS Muid elamusi ka. Kui muidu oli meil ilm ilus, kuigi väga niiske ja tegi olemise kleepuvaks siis selle suure tormi elasime ka telgis üle. Õnneks oli meil suur ja suht ilmakindel jaotelk. Lastel oli muidugi ka õues tore tormi ja äikest vaadata, sisse tulid ükshaaval alates noorematest, läbimärjad kui kassipojad ja kuivad riided selga saanud vajusid ritta magama nagu notid laugh. Võibolla oleks isegi tormi kaema läinud aga kaheaastane oli ebatavaliselt vaikne ja liikumatu, püsis kaisus paar tundi. Ma siis nautisin, muidu on teine nagu väike välk, kord siin siis korraga seal ja kolmandas kohas korraga wink.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse