Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Iseenese tagaajamisest

Olen sel aastal kõndinud ümber Viljandi järve 6 korda. Esimene kord 1. mail järvejooksu osalejana. Sai natuke alla kahe tunni aga seda aega ei saa teistega võrrelda sest see jooks (ja kõnd) käib seda rada pidi mida saab kasutada ainult 1. mail sest muul ajal kepsutavad seal hobused ringi ja inimene pole siis karjamaal teretulnud, kui ta on võõras ja soovib lihtsalt iseend taga ajada.

Teistel kordadel olen peamiselt olnud osaleja jooksuklubi Joosu järvejooksude sarjas ning ühe korra lihtsalt üksi oma lõbuks. No muidugi muudel aegadel ka ikka omaks lõbuks ;). Joosu sarjas on kuus jooksu, iga kuu teisel neljapäeval aprillist septembrini. Kuigi mu arust võiks vabalt oktoobris ka olla :). Start on 17-19, kui lähed jooksma ja 17-18 , kui kõndima (keppidega või ilma). Ise valid endale aja nii nagu sulle paremini sobib. Stardis pannakse kirja alustamise aeg ja pärast lõpetamise aeg. Saab osta endale sarja kaardi kahe raha eest, kuhu su andmed kirja pannakse ja kui oled vähemalt neljal korral osa võtnud läheb su kaart hooaja lõpul loosikasti. Mingeid pingeridasid ei korraldata aga kui mu mälu mind ei peta siis parimatele aegadele vist olid mingid eriauhinnad küll.

Alguses oli mul plaanis kaks korda kuus ümber järve käia aga kui juunis lõpetamiste ajal pidi pigem last toetama mingil üritusel ja ma jaaniajal oma säärelihase vette joostes ära tõmbasin siis see plaan läks juunis vett vedama. Mu ajad on olnud 2.06, 2.02 (siis oli mul minust võimekam kaaslane), 2.04, 1.58 ja täna uskumatu 1.53! Ma olen endale Polari programmiga seadnud eesmärgiks 12. oktoober teha see ring 1.45. Mõtlesin algul, et tea, kas liiga optimistlik eesmärk ei saanud. Praegu tundub juba täitsa saavutatav. Ma olen selle iseenese tagaajamisega nii rahul ja see tänane tulemus oli lihtsalt nii vapustavalt üle ootuste hea, et ma lihtsalt pean seda teiega jagama smiley. Ma hüppasin suurest rahulolust juba eelmisel esmaspäeval kui sain aja alla kahe tunni, täna olen natuke jahmunud sellest 5 minutilisest vahest, et ei oska nii rõõmus ollagi. Aga jubesuur rahulolu on sees smiley. Üks sportlane pärast klubis arvas, et ma varsti kõnnin seda ringi kiiremini kui tema jookseb cool.

Väike lõbus seik ka. Kui ma oma spordibaasist autoga hakkasin stardi poole sõitma, siis esimesed jooksjad ja kõndijad tulid mulle tee peal vastu. Muuseas üks tuttav, kellele ma aknast hüüdsin, et ma varsti talle vastu kõnnin (raja võib ise valida, ma eelistan alati päripäeva minna, kui alustan rannast ja vastupäeva kui oma spordibaasist). Teisel pool järve saimegi kokku. Tuttav oli kuidagi väsinud olemisega, soovitas mul vahepeal ikka vaarikaid ka süüa (ma isegi ei pannud neid tähele enne laugh). Vastasin, et pole aega, ma pean end taga ajama. Ta ohkas nii raskelt ja sügavalt ja soovitas ikka nautida ka. Ma hõikusin üle õle tagasi, et ma naudingi!

Lõpetuseks premeerisin end väikese tiiruga järvel SUP lauaga, loomulikult ujusin mõnuga ja pikutasin keset järve päikese käes pilvi vaadata. Oli üks tore päev!

Teilegi vahvaid elamusi end taga ajades wink.

Pilt PintrestisKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse