129083 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Iseenese tagaajamisest


Olen sel aastal kõndinud ümber Viljandi järve 6 korda. Esimene kord 1. mail järvejooksu osalejana. Sai natuke alla kahe tunni aga seda aega ei saa teistega võrrelda sest see jooks (ja kõnd) käib seda rada pidi mida saab kasutada ainult 1. mail sest muul ajal kepsutavad seal hobused ringi ja inimene pole siis karjamaal teretulnud, kui ta on võõras ja soovib lihtsalt iseend taga ajada.

Teistel kordadel olen peamiselt olnud osaleja jooksuklubi Joosu järvejooksude sarjas ning ühe korra lihtsalt üksi oma lõbuks. No muidugi muudel aegadel ka ikka omaks lõbuks ;). Joosu sarjas on kuus jooksu, iga kuu teisel neljapäeval aprillist septembrini. Kuigi mu arust võiks vabalt oktoobris ka olla :). Start on 17-19, kui lähed jooksma ja 17-18 , kui kõndima (keppidega või ilma). Ise valid endale aja nii nagu sulle paremini sobib. Stardis pannakse kirja alustamise aeg ja pärast lõpetamise aeg. Saab osta endale sarja kaardi kahe raha eest, kuhu su andmed kirja pannakse ja kui oled vähemalt neljal korral osa võtnud läheb su kaart hooaja lõpul loosikasti. Mingeid pingeridasid ei korraldata aga kui mu mälu mind ei peta siis parimatele aegadele vist olid mingid eriauhinnad küll.

Alguses oli mul plaanis kaks korda kuus ümber järve käia aga kui juunis lõpetamiste ajal pidi pigem last toetama mingil üritusel ja ma jaaniajal oma säärelihase vette joostes ära tõmbasin siis see plaan läks juunis vett vedama. Mu ajad on olnud 2.06, 2.02 (siis oli mul minust võimekam kaaslane), 2.04, 1.58 ja täna uskumatu 1.53! Ma olen endale Polari programmiga seadnud eesmärgiks 12. oktoober teha see ring 1.45. Mõtlesin algul, et tea, kas liiga optimistlik eesmärk ei saanud. Praegu tundub juba täitsa saavutatav. Ma olen selle iseenese tagaajamisega nii rahul ja see tänane tulemus oli lihtsalt nii vapustavalt üle ootuste hea, et ma lihtsalt pean seda teiega jagama smiley. Ma hüppasin suurest rahulolust juba eelmisel esmaspäeval kui sain aja alla kahe tunni, täna olen natuke jahmunud sellest 5 minutilisest vahest, et ei oska nii rõõmus ollagi. Aga jubesuur rahulolu on sees smiley. Üks sportlane pärast klubis arvas, et ma varsti kõnnin seda ringi kiiremini kui tema jookseb cool.

Väike lõbus seik ka. Kui ma oma spordibaasist autoga hakkasin stardi poole sõitma, siis esimesed jooksjad ja kõndijad tulid mulle tee peal vastu. Muuseas üks tuttav, kellele ma aknast hüüdsin, et ma varsti talle vastu kõnnin (raja võib ise valida, ma eelistan alati päripäeva minna, kui alustan rannast ja vastupäeva kui oma spordibaasist). Teisel pool järve saimegi kokku. Tuttav oli kuidagi väsinud olemisega, soovitas mul vahepeal ikka vaarikaid ka süüa (ma isegi ei pannud neid tähele enne laugh). Vastasin, et pole aega, ma pean end taga ajama. Ta ohkas nii raskelt ja sügavalt ja soovitas ikka nautida ka. Ma hõikusin üle õle tagasi, et ma naudingi!

Lõpetuseks premeerisin end väikese tiiruga järvel SUP lauaga, loomulikult ujusin mõnuga ja pikutasin keset järve päikese käes pilvi vaadata. Oli üks tore päev!

Teilegi vahvaid elamusi end taga ajades wink.

Pilt Pintrestis

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!eidzu
6860 lugemist / 5 fänni
Minust

Nelja lapse ema Viljandi lähedalt :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

kõik on tehtud nii lihtsaks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva