137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mõistatuslik kaal


Eile, pärast hamburgeriga lastekaitsepäeva, oli selge, et kaalunumber veidi suurem on aga mis probleem täna on?

Hommikusöögiks olid mul munavõiga kaerasepikud. Neid oli tõesti imeliselt palju, minu tavaliste tibatillukeste portsjonitega võrreldes. Korraga nii palju süüa ei jaksanudki aga mulle meeldibki kell 8 suurem nälg kustutada ja siis kell 10 veel veidi näksida, enne kui kell 12 lõunale minna.

Lõunale minek tähendab minu jaoks sõna otseses mõttes käimist. Tavaliselt teen umbes kolme-kilomeetrise tiiru ning alles siis söön. Kui on ilusad ilmad, siis söön õues. Teen kolleegiga väikse pikniku ja päiksevanni. Eile lükkus mu lõuna kuidagi nii hiliseks, et ma sõin vist alles kell kaks ja kontoris. Kartuli-spinatipirukat, mida olin kaheks lõunaks valmis teinud.

Õhtupoolikul oli lasteaias piknik. Ma ei tea, kuidas ma nii pea laiali otsas eelmine kord menüüd tegin aga selle järgi oleks ma pidanud piknikul suppi sööma. Kahjuks vahetust mõne muu toiduga polnud ka võimalik teha, sest kõik oli otsas. Täna on poepäev plaanis. Ühesõnaga ma sellel söögikorral kavas püsida ei suutnud. Sõin paar poolikut kiluleiba, kaks viinerikest, paar krõpsu, juustu, pisikese tüki õunakooki ja tomatit, ohtralt tomatit. No ma ei saanud midagi teha, kuidagi ikka tõmbas sinna piknikulaua poole ja et kõhtu ja aju ära petta, siis sirutasin ikka käe millegi, seekord põhiliselt siiski tomati, järgi.

Kui ma õhtul peale kella 20 lõpuks koju jõudsin olin ikka sigaväsinud. Ma tahtsin lihtsalt istuda. Aga mul oli ju vaja veel poes käia, et reedel ikka kavas suudaks olla. Muud toidud saavad komplekteeritud liiga hilja, reedene õhtusöök oli puudu. Ja pesu vajas pesemist ja hommiku ning lõunasöögid pakkimist. Mu armas mees aga kutsus mu jooksma. Mõtlesin hetke ja sain aru, et väike jooks oleks ilmselt parimaks energialaenguks. Käisime Järve terviserajal. Kõik oli mõnus ainult mehel vahepeal põlv andis tunda ja mul ikka midagi pistis vasakus küljes. Kolmandat päeva järjest. Tegime õnneks intervalli (jooks/kõnd) ja siis vahepeal sai taastuda. Lõpus saime mõnusa tempo üles ning pärast oli tõesti hea tunne.

Köögis aga istusin kella 22:30ni, siis veel koristasin ja pesin pesu. Umbes poole kaheteistkümne paiku vajusin diivaninurka ning vaatasin ühe pooleli jäänud sarja lõpuni samal ajal kama juues. Magama sain alles peaaegu kell üks.

Kui nii vaadata, siis oli mul ju üsna tegus päev. Läbisin üle 14km ja 22000 sammu. Enda arust nii väga ei patustanud ka, võtsin ikka mõistusega aga see kaal, paganas…

Lõpetuseks, nagu ikka: loodan, et täna tuleb parem päev. wink

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eneli
23034 lugemist / 5 fänni
Minust

Eelmisel aastal võtsin iga kuu juurde, sel aastal tahan iga kuu alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et kaalu langetamine on tehtud ülilihtsaks. Toidud on maitsvad, retsepte, koos muudatustega, on tohutult palju, treenerid on pidevalt kättesaadavad ning salajane tugigrupp on 24/7 toeks. Soovitan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva