120346 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Mitte just kõige lemmikumad road


Kui eelmises postituses tutvustasin veidi lähemalt meie pere lemmikuid, siis nüüd mõtlesin kirja panna mõned road, mis pole mul õnnestunud või lihtsalt pole kellelegi maitsenud ning millest nüüd toitumiskava koostades kauge kaarega mööda vaatan.

Esimesena meenub kohe karask. Tegin seda, sest kõik kiitsid ja see tundus ka üsna lihtne, viskan ahju ja kui teha topelt kogus, siis on jälle natukeseks ajaks toiduga rahu majas. Mina oleks seda isegi võinud süüa aga mees ütles, et lihtsalt kuiva "saia" ta enam närida ei tahaks. Arusaadav ja ega ma erilist maitseelamust sellest tõesti ei saanud. Teleka ees näksimiseks muidugi üsna mõnus aga pigem eelistaks siiski midagi muud.

Kana- ananassitäidisega pannkoogid, tatrajahu pannkoogid. Olen proovinud pannkooke teha mitmel korral kuid kunagi pole õnnestunud. Paar korda on probleem olnud vanas pannis, kunu nad kinni jäid aga paar korda pole nad lihtsalt koos püsinud. Ükskord vihastasin ja tõstsin need plönnid plaadiga ahju küpsema hoopis. Ja kana-ananassitäidisega pannkoogid näevad mu meelest pildil küll paremad välja kui päriselt. Mul tuli täidist ka kuidagi vähe, võibolla sellepärast, et ma ei pannud vabavara hulka. Ühesõnaga enam ei viitsi mässata ja vihastada.

Pitsa lillkapsapõhjaga. Seda retsepti olen ka paar korda proovinud. Esimesel korral proovisin, sest vahepeal läksid need tervisliku põhjaga pitsad hullult moodi ja kui kõik ütlesid veel, et maitsest pole üldse vahet tunda, siis otsustasingi katsetada. Kahjuks ebaõnnestusin täielikult. Ajasin näpuga retseptis järge ja kuna seal kirjas ka polnud, siis unustasin põhjale soola ja muid maitseaineid lisada. Isegi mitmekesine kate ei suutnud pitsa maitset päästa. Ise surusin söögi endale sisse aga pere söök lendas küll prügikasti. Teisel korral olin juba targem ja pitsa tuli tõesti maitsev aga kuna lastel oli eelmine ebaõnnestumine veel liiga värskelt meeles, jäi nende söök jällegi söömata.

Puuviljasalat juustuga. See toit oli minu silmis paljulubav, nägi hea välja ja uskusin, et maitseb ka samamoodi. Kahjuks pidin pettuma ja ega ma ei saanudki lõpuni aru, mis valesti läks. Kas oli viga idude maitses (nagu sööks niisket keldrit) või milleski muus.

Ja kukeseene quiche. Mõte tundus ilus aga vot seda ei suutnud isegi mina süüa. Kuidagi vale oli. Kõik oli ebameeldiv. Aga välja nägi täitsa ok.

Edaspidi seda retsepti nädala toitumiskavva igatahes ei lisa.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eneli
18997 lugemist / 4 fänni
Minust

Eelmisel aastal võtsin iga kuu juurde, sel aastal tahan iga kuu alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et kaalu langetamine on tehtud ülilihtsaks. Toidud on maitsvad, retsepte, koos muudatustega, on tohutult palju, treenerid on pidevalt kättesaadavad ning salajane tugigrupp on 24/7 toeks. Soovitan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva