91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Eneli on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Lemmikroad
12.02.2017

Mul saab varsti aasta Fitlappimisega alustamisest.(Või äkki juba saigi?) Ja selle aja jooksul on tekkinud küll mõned road, mis mulle väga meeldivad ning mida ka mu pere aeg-ajalt küsib.

Üheks meie pere lemmikuks on tortilla põhjal pitsad või mehhikopärased quesadillad. Erinevad. Neid võivad tõesti kõik koguaeg süüa. Lapsed panevad vahel enda pitsadele veel muid meelepäraseid lisandeid või kastmeid juurde. Ühele lapsele meeldib neid wrapiks kokku keerata, teine tahab pitsana süüa ja et ma kolmnurkseteks tükkideks lahti ka lõikaksin. Mulle meeldib süüa tuunikalaga pitsat aga see ei meeldi kahjuks ülejäänutele. Veel meeldib mulle tortillarull omletiga aga muna ei sobi mu mehele jälle. Õnneks kõigile sobivai tortillaga retsepte on kavas piisavalt.

Siis on võileivad, mida mulle meeldib hommikusöögiks teha, sest neid on hea lihtne kaasa võtta. Eriline lemmik on võileib juustu-majoneesi kattega. Sinna lisan ma alati ka veidi küüslauku juurde, seega tööle ma neid kaasa ei võta aga kodus, ja veel ahjus soojaks tehtuna, on need imelised. Nende puhul on see nipp, et liiga lahja juustuga ei ole mõtet neid teha, pole nii maitsvad. Õnneks saab ka 24% juustuga katet paraja koguse.

Nädalavahetuse hommikuti meedivad mulle munaroad. Muna singi ja puuviljaga, inglise hommikusöök ja praetud muna singiga. Ka neid roogi on nõus terve pere sööma. Meie mehega jätame munakollase veidi vedelaks aga lastele praeme korralikult läbi. Ning omletid..mmm… kodujuustu ja spinatiga või seemneleivaga või singi ja tomatitega. Kõik sobivad ning maitsevad ka imeliselt.

Järgmisena meenub mulle shakshuka. Tõsiselt tubli on see inimene, kes selle meie toitumiskavasse lisas. Jumaldan seda rooga just külmematel talveõhtutel. Lisan veidi tšillit või cayenne pipart ja süües läheb kohe kõik seest mõnusalt soojaks.

Kui mul on aga kiire, siis otsustan enamasti mõne pastaroa kasuks. Need ei lähe kunagi nihu ning sobivad kogu perele, kui ma just lõhe- või kitsejuustupastat ei tee, mis kuuluvad küll minu aga mitte teiste pereliikmete lemmikute hulka. Kanapasta, pasta bolognese, suvikõrvitsa-kanapasta, need on alati kindlapeale minev kaup.

Järgmisena peaks kirja panema järeleproovitud retseptid, mis pole kas õnnestunud või kellelegi maitsenud.

Eneli on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.