136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma lapsi kaitsesin


Eile oli suurepärane päev! Hommikul näitas kaal natuke vähem, kui päev varem, päikegi paistis veidi soojemalt. Lisaks oli meil õhtuks mitu üritust planeeritud.

Tööpäev oli nagu tavaliselt. Algas hommikusöögiga, milleks pidi mul olema sepikutorn, see, kuhu muna sisse käib ja ahjus küpsetatakse. Ma aga ei viitsinud mässata ja võtsin kõik koostisosad niisama kaasa. Sain väga maitsvad võileivad: sepik all, juustuviil ja siis keedetud muna peale. Mõnus. Natuke veel soola, pipart ja tomatit ka.

Lõunaks oli mul spinatipirukas. Mulle täitsa maitses aga mees oli enda omast loobunud ning valis pigem nälgimise. Tõsi, veidi rohkem soola ja maitseaineid oleks pirukale kindlasti kasuks tulnud aga vähemalt oli kartul pehme ja muna küpsenud. Selle piruka tegin kiiruga valmis ning olin sunnitud ahju veidi enne õiget aega kinni panema, kiirustasime kuskile. Seepärast kartsin, et ei küpse ära aga jätsin ta ilusasti kuuma ahju ja koju tulles oli õnneks pehme ja küps.

Õhtul hakkasime suure hoolega lapsi "kaitsma". Kuidagi on saanud traditsiooniks, et 1. juunil ja 1. septembril süüakse hamburgerit. Ja mitte igasugust hamburgerit, vaid ikka McDonaldsi oma. Kuna ma polnud seda niii mitu kuud proovinud, siis tellisin ühe ka endale. No enam ei maitsenud nii hästi kui vanasti ja kõht sai ka täis enne kui poole pealgi olin. Kusjuures võtsin veel mingi väiksemat sorti burgeri.

Pärast läksime lapse kooli. Seal toimus pidulik kooliaasta lõpetamine. Kõik esinesid: kes mängis pilli, kes laulis, tantsiti, loeti anekdoote, näideldi. Väga armas oli ühesõnaga. Ja lõpuks ootas vanemaid üllatus- lapsed olid teinud küpsisetorte. Kõik olid imeliselt kaunistatud ja iga kook isemoodi. Tükk minu lapse tehtud koogist:

Loomulikult ma ju maitsesin, kuidas siis muidu. Nublud olid ju nii palju vaeva näinud. Tõesti oli päris hea.

Pärast käisime korra kodus, vahetasime riided ja läksime jooksma. No mis te ise arvate, oli mõnus või mitte? Mitte. Kõige tipuks oli mees ka valed jalanõud jalga pannud ja siis ta vingus, et tee on liiga kõva ja siis jälle liiga liivane ja siis keegi grillis. Ühesõnaga, täiesti mõttetu üritus.

Aga täna on jälle uus päev!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eneli
22939 lugemist / 5 fänni
Minust

Eelmisel aastal võtsin iga kuu juurde, sel aastal tahan iga kuu alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et kaalu langetamine on tehtud ülilihtsaks. Toidud on maitsvad, retsepte, koos muudatustega, on tohutult palju, treenerid on pidevalt kättesaadavad ning salajane tugigrupp on 24/7 toeks. Soovitan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva