137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kas minust saab kunagi jooksja?


See oli vist aasta 2015 sügis, kui tabasin end autoga mööda Järvevana teed sõitmas ja jooksjaid vaatamas mõttelt, et mis on SEE, mis paneb inimesed õhtupimeduses, vahel ka vihmas ja tuules, soojast kodust välja tulema ja jooksma minema. Minu jaoks tundus see midagi täiesti mõistusevastast. Jooksmine… prr… ükskõik, mis muu trenn kõlas paremini sel hetkel.

Saabus aga 2016 kevad ning minus tärkas soov järgi proovida. Äkki ma avastan ka SELLE, mis paneks mind mööda metsaradu kergel sammul tuhisema, värske kevadtuul juukseid sasimas. Ütleme nii, et mäletan väga selgelt veel oma esimest jooksu. Tegin selle Pärnus jõe ääres. Oli vist mai kuu ja väga soe ja päikseline ilm. Ärkasin, toppisin end riidesse ja plaanisin no vähemalt kolm kilomeetrit ikka ära joosta. Ilusti panin Endomondo tööle, et vahemaad mõõta ning jooksin. Suutsin vist paarsada meetrit joosta kui sain aru, et ei ole see midagi nii lihtne nagu kõrvalt vaatajale tunduda võib. Samm oli raske ja kops oli koos. Ega soe ilm ka paremaks just asja ei teinud. Olin hetkega punane nagu tomat ja otsustasin pigem kõndimise kasuks, et hommikusi kalamehi mitte päris ära ehmatada.

Aga ma ei jätnud jonni. Leidsin mingi äpi, mis õpetas intervallidega jooksma. Noh, et paar minutit jooksu ja minut kõndi või midagi sarnast. Ostsin endale ka kella, mis mu pulssi luges, et end mitte päris ära tappa. Mingil hetkel sattusin selle kõigega nii hoogu, et trennivabu päevi nagu eriti ei tulnudki ja vaikselt haarasin selle hullusega oma 120kg kaaluva mehe ka kampa. Hakkas temagi tasapisi äpi abil ennast liigutama. Ju ta siis tundis, et ma olen koguaeg metsas ära ja ühist aega muidu nagu ei jäägi.

Hakkasime üheskoos uusi radu avastama. Esialgu Tallinnas aga hiljem avastasime, et kuskile väljasõidule minnes toppisime esimesena jooksutossud kotti ja alles siis mahutasime muu vajaliku kraami nende ümber. Olime korralikult jooksupisikuga nakatunud.

Nagu arvata võite lõppes meie hooaeg sügisjooksuga. Seda võis pidada esimeseks suuremaks rahvaspordiürituseks, millest me koos osa võtsime ning oli lausa suurepärane, et me suutsime 10km edukalt ära joosta.

Õnneks ei jäänud 2016. aasta meie jooksjakarjääris viimaseks…

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eneli
22997 lugemist / 5 fänni
Minust

Eelmisel aastal võtsin iga kuu juurde, sel aastal tahan iga kuu alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et kaalu langetamine on tehtud ülilihtsaks. Toidud on maitsvad, retsepte, koos muudatustega, on tohutult palju, treenerid on pidevalt kättesaadavad ning salajane tugigrupp on 24/7 toeks. Soovitan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva