120347 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Blogimisest


Täna hakkasin mõtlema blogimisest. Just sellest blogimisest, mida ma siin Fitlapi keskkonnas teen (mitte, et ma kuskil mujal ka blogiks aga siinse blogi postitused on ikkagi suunatud veidi teistele teemadele, kui mujal). Ühesõnaga ma arvan, et käin blogimas enamasti kolmel juhul: 1) kui ma olen väga tubli olnud, 2) kui mul pole vahepeal väga edukalt läinud ja otsustan lõpuks end kätte võtta ja 3) kui tahan täpselt kirja panna päevased tegevused, et end analüüsida.

Olen märganud, et üldse on siin palju teemasid sellest, kuidas ollakse tublid ja kiusatustest võitu saadakse. Aga no tõesti, ma isegi kirjutan meelsamini ju õnnestumistest. Samas, kui tunnen end läbikukkununa, siis neid edulugusid erit küll ei loe. Kadedaks ju teeb ja paneb mõtlema, et miks siis mina nii nõrk pean olema.

Ükskord olen küll kirjutanud sellisest nädalavahetusest, kus kõik läks allamäge aga siis kasutasin ka niiöelda tagurpidi juttu. Mõttetut soigumist ja enda maha tegemist pole vist kellelgi mõnus lugeda. Tekib mõte, et miks sa soiud, parem tee midagi. See on ka üks põhjustest, miks ma sellistel hetkedel kirjutamas ei käi. Lisaks on ju ka piinlik. Tunnen, et kõik loevad ja mõttes arvustavad mind. Täpselt nii, nagu olen ise vahel mõelnud, et kõigil on ju raske end koguaeg jälgida, liikuma sundida ja söömisega tagasi hoida. Keegi pole ju erand. Polegi mõtet vinguda vaid end kokku võtta. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ju ikka peab saama. Teised ju saavad. Kes tahavad. Ja need, kes ei taha vinguvadki ja loobuvad.

Ja sealt jõuangi ma kolmanda kategooriani. Pigem püüan mitte vinguda vaid panen kõik kirja nii, kuidas päriselt oli ja kuidas päev läks. Siis ma kuidagi mõtlen enda jaoks kõik läbi ja saan parema pildi oma käitumismustritest. Ütleme nii, et praeguseks ma tõesti tean, millised hetked tööl on näiteks need, kui ma avan sahtli ja sirutan käe mõne kommi poole. Või millisel ajal kuust peaksin ma toitumiskavast veidi kogukamad road valima.

Blogimine ja mõtete kirja panemine mulle sobib. Mõnikord küll tahaks, et mu mõtted jääksidki vaid mulle aga ilmselt selleks peaksin kuskile mujale need kirja panema.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eneli
18998 lugemist / 4 fänni
Minust

Eelmisel aastal võtsin iga kuu juurde, sel aastal tahan iga kuu alla võtta.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et kaalu langetamine on tehtud ülilihtsaks. Toidud on maitsvad, retsepte, koos muudatustega, on tohutult palju, treenerid on pidevalt kättesaadavad ning salajane tugigrupp on 24/7 toeks. Soovitan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva