137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Lootusetust trotsides


Viimane aasta on olnud minu jaoks üks suur karussell, mis keerleb täispööretel.

Sügisel töötasin pooleteise koormusega. Püüdsin ka kaalu langetada, aga elu oli nii kiire, et see ebaõnnestus kolmandal nädalal.

Kuna mul on väga istuv töökoht ja kahe koha kõrvalt jätsin ära oma lemmiktrenni – kõhutantsu, siis oli kaalul võimalus taas kasvama hakata. 

Lisaks stress ja ajapuudusel sobimatu jama suust sisse ajamine. Novembris "kukkusin kokku" . Haigestusin, sest olin end totaalselt ületöötanud. Toibumine kõigest sellest võttis aega ligi 2 kuud.

Ahjaa – tööst vaba aeg kulus kõik uue kodu renoveerimisele. Jõulud, vabariigi aastapäev, maipühad, enamus nädalavahetusi ning nii mõnedki õhtupoolikud möödusid pintsli, pahtlilabida jms seltsis.

Kevadeks oli kaal kerkinud 100 kiloni. Püüdsin taas fitlapitama hakata, aga ei ma ei ole nii võimekas, et olematute aja- ja raharessurssidega endaga tegeleda. Mul oli vaja vähemalt üks projektidest (uue kodu loomine) ära lõpetada. Kolisime juba juunis, aga siis hakkasid ju sõbrad ja sugulased soolaleival käima. Mingil hetkel oli külmkapis mitu kooki, mis ootas ära söömist.

No ja siis see välja väänatud jalg. Kuu aega tõsist lonkamist. Eks vähesest liikumisest on lihased liiga nõrgad ja ülekaal liiga suur. Mul on suur hirm, et kui ma midagi ette ei võta, siis võib kõik peagi korduda.

Pooleteise aastaga lisandus ca 18kg. 

 

Tänaseks tundub, et suurem kiire hakkab mööduma. Käib puhkuse viimane nädal. 

Ma endiselt ei tea, kuidas kaalulangetust püsivaks harjumuseks muuta, kuid ma tean, et tahan tagasi normaalseks saada, sest praegu tunnen end nagu 100-aastane, kes ei jaksa mitte midagi teha. Võhm saab kiiresti otsa ja higi lahmab väiksemalgi pingutusel. 

Seega otsin lootusekiirt näiliselt lootusetust olukorrast. Loen teie edulugusid ja artikleid, kuidas saada ja jääda edukaks kaalulangetajaks. 

Ehk tuleb just järgmisest kaalulangetusest minu edulugu. 

Ja kui ei tulegi, siis olen ma vähemalt taasüritanud, st ma veel ei anna alla, ei löö käega.

Päikest teile kõigile! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Emotion Girl
7855 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen 38-aastane. Minu kaalusaaga on kestnud juba üle 20 aasta. Olen jojotaja. 165cm pikkuse juures on väikseim kaalunumber olnud 65kg ja suurima saavutasin hiljuti - 104kg. Püüan sellest taas vabaneda. Kaal hetkel 99,6kg.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi on hea ja mugav järgida. Toidud on lihtsad ja kodused. Kõige enam meeldib mulle fitlapi toitumiskavas olev võimalus retseptides teha asendusi. Kui üks toiduaine on otsa saanud või on isu kartuli asemel riisi süüa, siis on imelihtne see retseptis ära vahetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva