Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Lootusetust trotsides

Viimane aasta on olnud minu jaoks üks suur karussell, mis keerleb täispööretel.

Sügisel töötasin pooleteise koormusega. Püüdsin ka kaalu langetada, aga elu oli nii kiire, et see ebaõnnestus kolmandal nädalal.

Kuna mul on väga istuv töökoht ja kahe koha kõrvalt jätsin ära oma lemmiktrenni – kõhutantsu, siis oli kaalul võimalus taas kasvama hakata. 

Lisaks stress ja ajapuudusel sobimatu jama suust sisse ajamine. Novembris "kukkusin kokku" . Haigestusin, sest olin end totaalselt ületöötanud. Toibumine kõigest sellest võttis aega ligi 2 kuud.

Ahjaa – tööst vaba aeg kulus kõik uue kodu renoveerimisele. Jõulud, vabariigi aastapäev, maipühad, enamus nädalavahetusi ning nii mõnedki õhtupoolikud möödusid pintsli, pahtlilabida jms seltsis.

Kevadeks oli kaal kerkinud 100 kiloni. Püüdsin taas fitlapitama hakata, aga ei ma ei ole nii võimekas, et olematute aja- ja raharessurssidega endaga tegeleda. Mul oli vaja vähemalt üks projektidest (uue kodu loomine) ära lõpetada. Kolisime juba juunis, aga siis hakkasid ju sõbrad ja sugulased soolaleival käima. Mingil hetkel oli külmkapis mitu kooki, mis ootas ära söömist.

No ja siis see välja väänatud jalg. Kuu aega tõsist lonkamist. Eks vähesest liikumisest on lihased liiga nõrgad ja ülekaal liiga suur. Mul on suur hirm, et kui ma midagi ette ei võta, siis võib kõik peagi korduda.

Pooleteise aastaga lisandus ca 18kg. 

 

Tänaseks tundub, et suurem kiire hakkab mööduma. Käib puhkuse viimane nädal. 

Ma endiselt ei tea, kuidas kaalulangetust püsivaks harjumuseks muuta, kuid ma tean, et tahan tagasi normaalseks saada, sest praegu tunnen end nagu 100-aastane, kes ei jaksa mitte midagi teha. Võhm saab kiiresti otsa ja higi lahmab väiksemalgi pingutusel. 

Seega otsin lootusekiirt näiliselt lootusetust olukorrast. Loen teie edulugusid ja artikleid, kuidas saada ja jääda edukaks kaalulangetajaks. 

Ehk tuleb just järgmisest kaalulangetusest minu edulugu. 

Ja kui ei tulegi, siis olen ma vähemalt taasüritanud, st ma veel ei anna alla, ei löö käega.

Päikest teile kõigile! 🙂 



Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse