137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas ma peaaegu kommi oleksin võtnud. :)


Kiusatused – neid on igal pool ja igal ajal. Vahel tundub lausa võimatu mittepatustada. Näiteks on mul reedest kaks 200 grammist šokolaadi kapis.  Dieedi-eelsest ajas on töö juures sahtlis poolik sajagrammine šoks. 

Tänane päev algas ühe sünnipäevalapse küpsise pakkumisega. Domino küpsised on tõenäoliselt paljude lemmikud. Ütlesin viisakalt: "Aitäh, ma ei soovi!". Mõnikord kommi olen vastu võtnud ja vaikselt tasku pistnud, aga küpsist tasku ju ei pane. 

Lõuna möödus rahulikult. Sõin oma kavatoitu ja lippasin ühele tähtsale kokkusaamisele. Istusime, rääkisime ja arutlemist jätkus kohe pikemaks ajaks. Lõunast oli möödas juba ca 4 tundi. Koosviibimise lõpus pakuti komme ja minu käsi liikus pahaaimamatult kommikausi poole, kui järsku nagu lambike peas põlema süttis ja meelde tuletas, et ma jälgin ju kava. Langetasin käe ja pobisesin midagi vabanduseks. Mu keha lihtsalt tundis tühja kõhtu. Veel enam tundsin puudust mõnest lonksust veest – mu lõuna läks lihtsalt liiga kiireks. Ei olnud mahti pudelit vett kotti pista ja kahjuks sellel koosolekul ei pakutud midagi juua. ….no napilt küll, aga siiski õnneks läks, et mul ikka meelde tuli, et olen ju dieedil. 😀

Pidin veel peaaegu tunnikese kannatama, enne kui sain koju heeringaleiba sööma.

Homme tuleb sama keeruline päev, sest tööl on veel üks sünnipäevalaps. Patukat tahan hoida nädala lõpuks, siis on lausa mitu üritust plaanis, kuid küll ma hakkama saan. 

Ikka edasi, ei sammukestki tagasi – tasapisi oma eesmärgi poole, mis on siis esialgu saada kaalunumbriks taas 8-ga algav number. 

Külli: Üks komm muidugi kedagi paksuks ei tee, kuid ma olen teinud endale reegli, et ma ei söö viisakusest komme. Võtan vastu ainult siis, kui mul tõesti ongi isu selle ühe killukese järgi. Rajalt maha see mind kindlalt ei võta, sest magus pole minu nõrkus. Kuid kui ma hakkaks viisakusest kõiki pakutavaid maiustusi vastu võtma, siis koguneks nädala peale kindlalt üle 100 grammi magusat, mis teeb tublisti üle 500kcal, mida mu keha tegelikult ei vaja. Seega, pigem mitte. Täna lihtsalt oli kõht suhteliselt tühi ja see käsi käis kuidagi automaatselt. 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Emotion Girl
7873 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen 38-aastane. Minu kaalusaaga on kestnud juba üle 20 aasta. Olen jojotaja. 165cm pikkuse juures on väikseim kaalunumber olnud 65kg ja suurima saavutasin hiljuti - 104kg. Püüan sellest taas vabaneda. Kaal hetkel 99,6kg.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi on hea ja mugav järgida. Toidud on lihtsad ja kodused. Kõige enam meeldib mulle fitlapi toitumiskavas olev võimalus retseptides teha asendusi. Kui üks toiduaine on otsa saanud või on isu kartuli asemel riisi süüa, siis on imelihtne see retseptis ära vahetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva