Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas ma peaaegu kommi oleksin võtnud. :)

Kiusatused – neid on igal pool ja igal ajal. Vahel tundub lausa võimatu mittepatustada. Näiteks on mul reedest kaks 200 grammist šokolaadi kapis.  Dieedi-eelsest ajas on töö juures sahtlis poolik sajagrammine šoks. 

Tänane päev algas ühe sünnipäevalapse küpsise pakkumisega. Domino küpsised on tõenäoliselt paljude lemmikud. Ütlesin viisakalt: "Aitäh, ma ei soovi!". Mõnikord kommi olen vastu võtnud ja vaikselt tasku pistnud, aga küpsist tasku ju ei pane. 

Lõuna möödus rahulikult. Sõin oma kavatoitu ja lippasin ühele tähtsale kokkusaamisele. Istusime, rääkisime ja arutlemist jätkus kohe pikemaks ajaks. Lõunast oli möödas juba ca 4 tundi. Koosviibimise lõpus pakuti komme ja minu käsi liikus pahaaimamatult kommikausi poole, kui järsku nagu lambike peas põlema süttis ja meelde tuletas, et ma jälgin ju kava. Langetasin käe ja pobisesin midagi vabanduseks. Mu keha lihtsalt tundis tühja kõhtu. Veel enam tundsin puudust mõnest lonksust veest – mu lõuna läks lihtsalt liiga kiireks. Ei olnud mahti pudelit vett kotti pista ja kahjuks sellel koosolekul ei pakutud midagi juua. ….no napilt küll, aga siiski õnneks läks, et mul ikka meelde tuli, et olen ju dieedil. 😀

Pidin veel peaaegu tunnikese kannatama, enne kui sain koju heeringaleiba sööma.

Homme tuleb sama keeruline päev, sest tööl on veel üks sünnipäevalaps. Patukat tahan hoida nädala lõpuks, siis on lausa mitu üritust plaanis, kuid küll ma hakkama saan. 

Ikka edasi, ei sammukestki tagasi – tasapisi oma eesmärgi poole, mis on siis esialgu saada kaalunumbriks taas 8-ga algav number. 

Külli: Üks komm muidugi kedagi paksuks ei tee, kuid ma olen teinud endale reegli, et ma ei söö viisakusest komme. Võtan vastu ainult siis, kui mul tõesti ongi isu selle ühe killukese järgi. Rajalt maha see mind kindlalt ei võta, sest magus pole minu nõrkus. Kuid kui ma hakkaks viisakusest kõiki pakutavaid maiustusi vastu võtma, siis koguneks nädala peale kindlalt üle 100 grammi magusat, mis teeb tublisti üle 500kcal, mida mu keha tegelikult ei vaja. Seega, pigem mitte. Täna lihtsalt oli kõht suhteliselt tühi ja see käsi käis kuidagi automaatselt. 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse