Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hullumeelne nädalavahetus…

…mis õnneks on nüüd läbi. Reede õhtul oli plaanis patukas ehk siis väike iseenda ja lapse sünnipäeva tähistamine. Magama sain alles kella kahe paiku. Hommikul kell 10.00 pidin olema juba viks ja viisakas 30km kaugusel kodust. Nimelt õetütrel oli ka sünnipäev. Unise peaga ei suutnud ma endale midagi mõistlikku kaasa haarata ja lõin käega kui salatit pakuti.

Pühapäevahommikuks olin paras zombi. Sõin vist singivõileivad, kuid üritused polnud veel lõppenud. Nimelt otsustasid ema ja tema õde, et võiksid enda ja minu sünnipäevi ühe õdusa kohvikuskäiguga tähistada. See oli tegelikult väga armas oleng ja nautisin iga hetke sellest, sh kanafileed ahjukartuliga ja kamavahtu maasikamoosiga. Niipea kui koju jõudsin, läksime veel sõpradele külla, kes soovisid ka mulle õnne soovida. Õhtu lõppes kell 22.00 ühe kreemise tordi söömisega. 

Niihhh….no nüüd aitab…..jõudsin mõelda ja otsustada, et esmaspäeval olen korralik, kuid loomulikult olin unustanud oma kalli kolleegi juubelihommiku. Hommik algas taas tordiga – minu lemmikuga veel pealekauba. Ühele õigele sefiiritordile on ju võimatu EI öelda. Oehhh…..lõunaks sai veel torti. Nagu mingi tordidieet juba. Olin väsinud ja väsimuse peletamiseks näksisin õhtul veel igasugu jura, mida pole mõtet siia kirja pannagi.

Teisipäeval sain ometigi fitlappi tagasi. Täna oli nii kiire päev, et sõin õhtul nii õhtusöögi kui ka hilise pala. Hetkel on kaal veel ca poole kiloga plussis, aga küll ma selle maha raputan. Õnneks on minul, mu emal ja mu lapsel vaid kord aastas sünnipäev, nüüd saab tükk aega normaalne olla, sest lähiajal ühtki sünnipäeva pole. 

Mõnusat õhtut kõigile! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse