136984 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Hullumeelne nädalavahetus…


…mis õnneks on nüüd läbi. Reede õhtul oli plaanis patukas ehk siis väike iseenda ja lapse sünnipäeva tähistamine. Magama sain alles kella kahe paiku. Hommikul kell 10.00 pidin olema juba viks ja viisakas 30km kaugusel kodust. Nimelt õetütrel oli ka sünnipäev. Unise peaga ei suutnud ma endale midagi mõistlikku kaasa haarata ja lõin käega kui salatit pakuti.

Pühapäevahommikuks olin paras zombi. Sõin vist singivõileivad, kuid üritused polnud veel lõppenud. Nimelt otsustasid ema ja tema õde, et võiksid enda ja minu sünnipäevi ühe õdusa kohvikuskäiguga tähistada. See oli tegelikult väga armas oleng ja nautisin iga hetke sellest, sh kanafileed ahjukartuliga ja kamavahtu maasikamoosiga. Niipea kui koju jõudsin, läksime veel sõpradele külla, kes soovisid ka mulle õnne soovida. Õhtu lõppes kell 22.00 ühe kreemise tordi söömisega. 

Niihhh….no nüüd aitab…..jõudsin mõelda ja otsustada, et esmaspäeval olen korralik, kuid loomulikult olin unustanud oma kalli kolleegi juubelihommiku. Hommik algas taas tordiga – minu lemmikuga veel pealekauba. Ühele õigele sefiiritordile on ju võimatu EI öelda. Oehhh…..lõunaks sai veel torti. Nagu mingi tordidieet juba. Olin väsinud ja väsimuse peletamiseks näksisin õhtul veel igasugu jura, mida pole mõtet siia kirja pannagi.

Teisipäeval sain ometigi fitlappi tagasi. Täna oli nii kiire päev, et sõin õhtul nii õhtusöögi kui ka hilise pala. Hetkel on kaal veel ca poole kiloga plussis, aga küll ma selle maha raputan. Õnneks on minul, mu emal ja mu lapsel vaid kord aastas sünnipäev, nüüd saab tükk aega normaalne olla, sest lähiajal ühtki sünnipäeva pole. 

Mõnusat õhtut kõigile! 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Emotion Girl
7806 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen 38-aastane. Minu kaalusaaga on kestnud juba üle 20 aasta. Olen jojotaja. 165cm pikkuse juures on väikseim kaalunumber olnud 65kg ja suurima saavutasin hiljuti - 104kg. Püüan sellest taas vabaneda. Kaal hetkel 99,6kg.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi on hea ja mugav järgida. Toidud on lihtsad ja kodused. Kõige enam meeldib mulle fitlapi toitumiskavas olev võimalus retseptides teha asendusi. Kui üks toiduaine on otsa saanud või on isu kartuli asemel riisi süüa, siis on imelihtne see retseptis ära vahetada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva