Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ahastus

…ma loodan, et siia ikka võib postitada ka mündi teisest poolest – sellest, kui sul ei lähe sugugi hästi.

Olen oma kaaluteemaga hetkel suures ahastuses. Ma ei suuda leida energiat, et taas alustada ja samas ma tean, et ma pean. Mu keha ei tule selle üleliigsega toime.

Kuu aega tagasi läks mu põlv jakust välja näiliselt väga ohutus ja turvalises olukorras. Ainukeseks tõeliseks põhjuseks, miks see juhtus,  pean oma praegust ülekaalu. Ma kaalun juba üle 100 kilo ja see on liigne koormus mu jalgadele. 

Jalavigastus tähendas aga veelgi vähem liikumist, sest ma ei saanud mitu nädalat peaaegu üldse liikuda. See tekitas veel enam stressi ja emotsioonidest vaevatud söömist. Lisandus paar-kolm kilo. Tänaseks kaalun oma 165cm pikkuse juures 104 kilo. 

Olen nõiaringis ja ei näe sellest väljapääsu. Olen ju juba 3-4x püüdnud fitlapitada ja mu kaal langebki sel hetkel, aga kahjuks ei saa aidata fitlap minu teist – katkisemat poolt, mis paneb mind toidu järele haarama. 

Kaks suve tagasi suutsin ju fitlappida end 82-kiloseks, kuid tänaseks kaalun juba 22 kilo enam. Õudne. Mõelda, et peaksin suutma selle kõik taas alla võtta ning soovitatavalt nii mõnedki kilod enam. Mul pole selleks energiat, sest ma enam ei usu, et suudan püsivalt kaalu langetada. See kõik tuleb ju protsentidega tagasi – alati. 

Einsteingi ütleb, et on hullumeelsus teha midagi sama moodi ja oodata erinevat tulemust. 

See tähendab, et peaksin tegema midagi täiesti teistmoodi ja uutmoodi, et saavutada loodetud tulemus, kuid ma ju ei tea, mis see olla võiks. 

Nii ma siis istun oma suure kaalu otsas. Mu lähedased teevad vihjeid mu liigse kaalu ja kohmakuse kohta. Ma ei taha end piltidelt vaadata. Mul on hunnik ilusaid riideid, mida pole õieti kandagi saanud. See kõik on nii masendav.

Tean, et ma ei tohi nii palju kaaluda, sest mu liigesed ei pea sellele vastu, kuid ma ei leia ka jõudu ja energiat, et alustada uue dieediga, sest ma ei suuda enam uskuda selle tulemuslikkusesse. 

Viga on muidugi minus, mitte fitlapis, kuid võibolla on siin minusuguseid veelgi. 

See postitus on nagu vaikne appikarje iseendale. Ma ei saa enam nii edasi elada. Ma ei tohi enam edasi nii minna. 

Minu elus on praegu palju asju, millest rõõmu tunda, kuid mul pole piisavalt energiat, et seda kõike nautida. Ma ei taha selline olla. Olen ju selleks liiga noor, et end oma ülekaalu alla matta :(.

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse