Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Esimesed mured.

Ma arvan et igal  imetaval ema kes siin on tekib alustades mure et kas piim ära ei kao.  Ega ma täpselt ei tea aga laps magab öösiti ikka vahest kuus-seitse tundi ja päevalgi vahest söögi vahe 4-5 tundi,  Seega vist kõht pisilesel tühjaks ei jää.  Minu kõht on ka täis.  

Kuigi pidev söögile mõtlemine ajab ajud krussi. Just see õhtusöök,  sest mina võiks lõputult süüa erinevaid variante võileibadest.   See nädal ei jõudnud selleni et fitlapist ostunimekirja välja printinud.  Olime nädalavahetuse ema juures ja kuna ta hoidis lapsi saime elulaaslasega koos poes käija.  Aga nimekirja koostasin ise,  et mida kulub.  Praegu mängin kolme nelja retsepti vahel.  Uskumatu et tegelt on retsepte üle viiesaja aga ma olen oma harjumuspärastesse retseptidesse kinni jäänud.  Ehk tulevikus hakkan siis edasi liikuma ja uusi ja huvitavaid retsepte katsetama.  

Teine mure on pidevad peavalud trenni tehes.  Olen aus ei tee ainult fitlapi trenne.  Ostsin omale raamatu Lastega vormi,  või midagi sellist,  nüüd teen nädalas kaks korda fitlapi tenni ja kaks korda selle raamatu järgi.  Siis saan oma keskmisel energipallil lasta endaga koos trenni tehes end välja elada lasta.

Nii tore oli,  kui eile kohapeal jooksu tegin sai kohe riielda,  et toas ei tohi joosta.  Ja kui tuli see kiire jooksmise osa siis öeldi:" Lahune maha".  Pärast jooksis minuga koos 😉 

Aga tihti hakkab pea lõhkuma kui trenni teen,  aga ehk läheb aja möödudes see üle.  Pole ehk harjunud niimoodi enda pingutama,  ei mäletagi milla viimati trenni niimoodi tegin. 

 

Aga minu uus elu kestab veel ja olen enda üle uhke. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod