112416 kasutajat 498 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos tähtede poole ehk meie -20kg


Hiljaaegu käisime noormehega talle uusi riideid otsimas. Proovib garderoobis triiksärki kui ühtäkki kostub kardina tagant sügav ohe. "Midagi tuleb ette võtta, vaata mis kõht mul ette tulnud on." Mina tegin suured silmad "Ei ole sul häda midagi". 
Sellest ajast peale on kogu aeg käinud teema selle ümber, et tuleks hakata kaalu jälgima ja rohkem liigutama ennast. Alati on leitud palju ettekäändeid, miks ei saa Fitlapi jälgima hakata. Septembri alguses pidasin ära oma sünnipäeva ning pärast seda tegime kokkuleppe, et nädala sees õhtuti enam alkoholi ei tarbi. Meile oli kuidagi tavaks saanud, et õhtul filmi kõrvale pudel veini ning popkorn – see tundus kuidagi täiesti loomulik. Ja mitte et seda oleks nädalas kord olnud, ei seda juhtus ikka üle päeviti. Pidasime esimese nädala vastu ning siis hakkas noormees kommentaare õhku viskama: "Aga teeme selle Fitlapi siis ära". Mina: "Ah ma ei tea, kas on ikka mõtet. See kaalumine on nii tüütu. Ma ei viitsi." Sellest sai noormees muidugi hoogu veel juurde ja hakkas ärplema "Kas sa ei julge? Kardad kaotada ah-ah". No ta ju tunneb mind. Need sõnad olid taotuslikult õhku visatud. Ma olen nii võitlushimuline inimene, et loomulikult ei karda ma kaotada. Mulle meeldib võita.

Ja nii logisimegi esmaspäeval Fitlappi sisse. Otsisime kaalu välja ja numbrid kirja. Härra astus kaalule ning vaatas mind kurbade silmadega ning lausus: "Nojah, sinu sünnipäevaga olen veel kaks kilo juurde võtnud." Ning siis oli minu kord. Naistel on mingi teema selle kaaluga?! Ei tahtnud mina noormehe ees kaalule astuda, sest alateadlikult juba teadsin, mis sealt tuleb. Samas, me hakkame seda teed koos läbima ning oleme üksteise vastu ausad, ei mingeid valesid ega varjamisi. Kaalult vaatas vastu minu elu tippkaal. Ma pole mitte kunagi nii palju kaalunud. See oli reaalsus šokk. Ma jälgisin selle aasta alguses ühe peronaaltreeneri toitumiskava ning suutsin küllaltki lühikese ajaga alla võtta 5 kg. Sellele on nüüd 8 kg suvega otsa tulnud.

Seadsime noormehega mõlemad endale eesmärgi: -10kg kumbki. Fitlap väidab et ma suudan jaanuariks selle tulemuse saavutada. No elame näeme. Ma olen kuidagi väga skeptiline. Ma olen alati arvanud et kaalulangetamisel ei ole heaks kombinatsiooniks makaronid, sink ja juust, kuid ometi selle toidu me eile endale õhtusöögiks valisime. No ja ma olen muidugi alates eilsest õhtust saadik tühja kõhtu ka tundnud. 

Mul on nii hea mees, kes viitsib möllata ja kaaluda ning nii tegi ta eile kõik söögi valmis ja kaalus ära. Ma vaatasin enda kogust taldrikul ning lihtsalt naersin. Sama oli ka täna lõunal. Ma nagu ei saanud arugi et ma oleks midagi söönud ?! 

Et meil mõlemal oleks lisamotivatsiooni ning samas ka põnev, tegime kokkuleppe: See kes kaotab esimesena 5 kilo, sellele tehakse preemiaks üllatus. Kas viib kuskile uhkesse kohta sööma, viib kinno/teatrisse või spaasse vms. See jääb juba üllatuseks.

Noormees on kindel, et tema võidab, sest no ta lihtsalt jätab magusa söömise ära. (Endal olid eile juba võõrutusnähud). Mina olen kindel, et vahet pole kes võidab, võit jääb nagunii perre!

Läheb põnevaks… läheb väääääga põnevaks! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Elen M.
2239 lugemist / 7 fänni
Minust

Oma parimais aastais neiu, kes tahaks jälle olla kompleksivaba inimene.Koos tähetede poole ehk minu ja minu elukaaslase -20kg.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mis saaks olla veel parem kui süüa mitmekesiselt ja maitsvaid toite ning seejuures kaalust alla võtta.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.