Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tänasest päevast ja lemmiktoitudest

Tahtsin jälle algul tänast päeva pildistada, aga ringi liikumist oli nii palju, et ununes lausa. Siiski olin 100% kavas vaatamata sellele, et sai käidud külas, kus pakuti ahjukartulit, kotlette ja lõpuks veel kooki ka. Ütlesin kõigele viisakalt ''ei'' ning polnud mingisugust probleemi. Patutoidukord on küll see nädal tegemata, aga see on vaja hoida homseks, sest siis on plaanis jälle teise kohta külla minna, kus hakkame lubava ilma korral grillima. 

Tänane menüü oli siis selline : 
Hommik – Rukkihelbepuder omletiga
Lõuna – Pannkoogid singi ja juustuga (mina teen enda pannkoogi hoopis vahvlimasina vahel)
Õhtu – Maksiköögi Tatra-kanaroog
Hilisõhtu – Õun ja juust (jälle)

Kui veel hommikusöögist rääkida siis rukkihelbepudrust omletiga on saamas üks mu lemmikuid hommikusööke. Sellest tuleb nii suur ports ja kõhu saab mõnusalt täis. Mulle meeldib omletile veel sisse lisada tükeldatud paprikat. Paprikat ma paneks vist üldse igale poole kuhu vähegi võimalik. Nii hea, et see vabavaras on. 
Ja muidugi see õun ja juust 😀 Juba neljandat õhtut järjest söön seda hilisõhtuseks. Nii hea!

Oma õhtu lõpetan jällegi blogide lugemisega. Postitusi tuleb iga päeva jooksul terve hunnik ja nii tore on kõiki lugeda.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse