Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Päev pildis 3

Järjekordne pildipostitus, sest mulle ikka meeldib neid teha ja pealegi olid eilsed toidud päris huvitavad.

Hommik – Magus kaerakliipuder
Lõuna – Kleepuv mangoriis kanaga
Valisin selle retsepti seetõttu,et see sisaldab kookospiima ja purk on vaja ju ära tarvitada kui juba lahti tehtud. Mangot mul kodus ei olnud ning selle asendasin õunaga. Seal all oli veel vabavara salat lehtsalatist, tomatist ja kurgist. See tuli nii hea, et teen täna lõunaks ja õhtuks veel kord sama.
Õhtu – Müsli jogurtiga
Omatehtud ahjusoe müsli tuli ära proovida kohe. Maitses samuti imehästi. Kahjuks 2,5 tunni pärast oli kõht tühi uuesti. Ilma vabavarata ma ei saa vist üldse (v.a. hilisõhtune toidukord)
Hilisõhtu – Õun ja juust
Jah, juba kolmas õhtu sama, aga jube hea on näksida seda telekat vaadates näiteks või lihtsalt diivanil istudes ja päevast puhates.


Küpsetasin eile ka perele kooki. Ikka seda õiget jahu ja suhkruga, sest paluti. Küpsetamine mulle iseenesest väga meeldib, aga viimasel ajal olen ise suutnud nendest ahvatlustest õnneks eemale hoida. Eile ei olnud samuti sellega probleemi ja püsisin ikka 100% kavas. Mul on endal igastahes väga hea meel ja kaal langeb kenasti 🙂 
Juba väikesed tulemused annavad palju motivatsiooni juurde yes

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse