136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Päev pildis 3


Järjekordne pildipostitus, sest mulle ikka meeldib neid teha ja pealegi olid eilsed toidud päris huvitavad.

Hommik – Magus kaerakliipuder
Lõuna – Kleepuv mangoriis kanaga
Valisin selle retsepti seetõttu,et see sisaldab kookospiima ja purk on vaja ju ära tarvitada kui juba lahti tehtud. Mangot mul kodus ei olnud ning selle asendasin õunaga. Seal all oli veel vabavara salat lehtsalatist, tomatist ja kurgist. See tuli nii hea, et teen täna lõunaks ja õhtuks veel kord sama.
Õhtu – Müsli jogurtiga
Omatehtud ahjusoe müsli tuli ära proovida kohe. Maitses samuti imehästi. Kahjuks 2,5 tunni pärast oli kõht tühi uuesti. Ilma vabavarata ma ei saa vist üldse (v.a. hilisõhtune toidukord)
Hilisõhtu – Õun ja juust
Jah, juba kolmas õhtu sama, aga jube hea on näksida seda telekat vaadates näiteks või lihtsalt diivanil istudes ja päevast puhates.


Küpsetasin eile ka perele kooki. Ikka seda õiget jahu ja suhkruga, sest paluti. Küpsetamine mulle iseenesest väga meeldib, aga viimasel ajal olen ise suutnud nendest ahvatlustest õnneks eemale hoida. Eile ei olnud samuti sellega probleemi ja püsisin ikka 100% kavas. Mul on endal igastahes väga hea meel ja kaal langeb kenasti 🙂 
Juba väikesed tulemused annavad palju motivatsiooni juurde yes

 
Ege Eller
12488 lugemist / 1 fänn

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva