137789 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Päev pildis 2 + minu esimene nädal Fitlapiga


Täpselt nädal aega tagasi alustasin ma uuesti, aga seekord natuke korralikumalt, Fitlapi kava jälgimist. Kui mu patune nädalavahetus välja jätta siis muudel päevadel erilisi isusid ei olnud kommide, kookide, šokolaadide või küpsiste järele. Kõht sai korralikult täis alati. Väga nautisin Fitlapiga toidu valmistamist ning loomulikult veel rohkem nautisin toidu söömist. 
Nädala ajaga võtsin alla 1,9 kg :O See oli väga üllatav, sest toitusin ju vaid 5 nendest päevadest 100% kava järgi. Kuid samas kui hakata mõtlema, siis võrreldes sellega kuidas ma enne sõin, mida ma sõin ja kui palju ma sõin siis pole vist isegi väga vaja imestada, et alguses korraga nii palju maha läks. Vett hakkasin ka korralikumalt ja rohkem jooma.
Eile olin natuke tõbine, väsinud ja jõuetu ning kuna hommikupooliku veetsin enamasti voodis pikali , siis kõht ei jõudnudki enne järgmist toidukorda tühjaks minna. Söögid valisin ka lihtsamad ja kiiremini valmivad. Õhtul hakkas siiski juba parem ja tegin aeroobset trenni natukene, sest tundsin et pean ennast veidi liigutama.

Aga nüüd siis eilne menüü:
Hommik – Munavõi tatragaletiga
Tatragaleti asendasin saibiga.
Lõuna – Rukkihelbepuder omletiga
Plaanisin küll alguses suppi teha, sest nii külm oli ja tahtsin kindlasti midagi head ja sooja, aga lõpuks ikka ei viitsinud ja läks käiku hoopis see puder omletiga – täitev, maitsev ja ka soojendav. Rukkihelveste kasutasin mina riisihelbeid ning see seal pudru peal on Walden Farmsi kalorivaba vaarika marmelaad. ( vahest võib seda rämpsu lubada endale 😛 )
Õhtu – Banaani-maasika omlett
Mmm see on nii hea. Kiivi asendasin banaaniga ning siis sain banaani päris palju kohe.
Hilisõhtu – Õun ja juust
See oli päris paras ports, kuna tegin trenni. Õhtuti viimasel ajal minu lemmik snäkk.

 
 

Ma ei ole küll suurem asi toidupildistaja, aga ikkagi meeldib selliseid postitusi teha.
Täna tuleb päris kookospiimane päev. Tegin hommikuse pudru jaoks ühe purgi lahti ja nüüd oleks vaja see ka ära kasutada. Hakkan siis otsima retsepte, mis sisaldavad kookospiima. Pildistan ülesse ka ning võibolla tuleb tänasest menüüst ka pildipostitus. Eks ole näha. 🙂 
Ege Eller
12561 lugemist / 1 fänn


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom