Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mõtteid Blogi Challenge’st ja muud juttu

Blogi Challenge on peagi lõppemas ja minu motivatsioon on tänu sellele laes. Kõikide nende postituste lugemine annab motivatsiooni ja veelgi rohkem olen ma ennast saanud blogimisega motiveerida, et ikka ree peal püsida. Tahan ju ikkagi kirjutada headest asjadest rohkem mitte sellest, kuidas ma alla andsin või läbi kukkusin. Kogu see 2 nädalat oli igastahes väga vahva ning mul on hea meel, et mul oli võimalus nii palju blogida ja kogu aeg asjadega kursis olla. Samuti püsisin enamus aja kavas. Ütlen ausalt – nii ilusti ma seda veel kunagi teinud ei ole. Seega olen ma uhke enda üle ja loomulikult ka teiste tublide üle, kes seda teekonda samamoodi läbi teevad. Nii vahva oleks, kui koguaeg blogitaks nii palju. Ma ise ei tahaks küll seda unarusse enam jätta challenge lõppedes. 

Vahepealsest toitumisest nii palju, et eile tegin ära patutoidukorra süües lõunal grillvorsti, liha, salatit, ananassi ja kooki. Kogused ei olnud suured. Sõin igast asjast midagi natukene, aga pärast oli kõht nii täis. Seega hilisõhtune ei mahtunud enam mitte kuskile ära. Täna olen tublim. Hommik algas minu lemmikuga – Võileib juustu-majoneesi kattega. Seda võin vist lõputult süüa igal kujul. Üldiselt meeldib ikka Saibiga. Röstin saibi ja määrin katte peale või vahest panen kogu kupatuse ahju ning juustu-majoneesi segule lisan ka veel väikeseid paprikakuubikuid. Paprikasõber nagu ma olen. Lõunaks tegin endale esimest korda KALA. Jah muidugi ma olen varem kala söönud, aga esimest korda seda kava jälgides. Kuidagi niimoodi on läinud, et ei ole olnud võimalust kala süüa. Ma tean, et kaks korda nädalas peaks sööma ja ma püüan ennast parandada, sest kala mulle tegelikult väga maitseb. Valisin retseptiks Valge kala riisi-juurviljapadjal ja see tuli väga hea. Minu valgeks kalaks oli tursk, mille mu isa tõi ise püütuna Norrast eile ning juurviljasegule lisasid juurde (jälle) paprikakuubikuid. See retsept läheb igastahes lemmikute alla ja lõunasöök sai ka jäädvustatud.
 

Tahtsin tegelikult täna jälle teha ''Päev pildis'' postitust, aga hommikul oli nii suur nälg, et toit jäi pildistamata. Teinekord äkki läheb paremini 🙂 
 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse