137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Polegi nii uus kasutaja


Tere. Oehh , kust alustada..tegelikult olen ka varem alustanud fitlap toitumisega aga olen olnud laisk ja kaal ikka tagasi tulnud Nimelt  siis , kaal hakkas tõusma ja jäi päris suureks numbriks 11 aastat tagasi , peale lapse sündi. Olin koguaeg kaalunumbriga 58-60 kg , pikkust 164 cm. Nüüdseks kaalu number 83 kg, nii et olen päris suur oma pikkuse kohta.vahepeal , peale sapikivide operatsiooni läks kaalu vähemaks 9 kg aga toitusin ikka ebatervislikult edasi. Lihtsalt tunnen , et enam ei saa sedasi jätkuda…tahan saada taas reele 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Edith Grinkin
267 lugemist / 1 fänn
Minust

Tere. Olen siin ka mitmeid kordi enne alustanud kaalylangetamisega , aga ikka olen samas alguses tagasi. Olen enamus oma elust olnud sale ja peale lapse sündi 11 aastat tagasi hakkas kaal tõusma. Tavaline kaal oli ikka 58 kg , nüüd siis olen jõudnud 83 kg.ni. Jube raske on olla, pidevad peavalud , esimesed tundemärgid ka annavad tunda põlvedes. Tahan saad ree peale ja norm kaalu tagasi. Pikkust mul 164 nii et .....hakkan reipalt fitlapiga peale.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Siin on maitsvad toidud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva