Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

That awkward moment..

Tere taas!

Tänane postitus sai ajendatud ühest (no mis ühest.. Olgem ausad, neid on ikka korduvalt olnud) situatsioonist. Ma ei saa end pidada optimistlikuks inimeseks. Nooremas eas olin ehk optimistlikum, aga üldiselt tähendas see pigem sinisilmsust ja asjade vaatamist läbi "roosade prillide". Samal ajal ei saa öelda, et ma oleks ka üdini pessimistlik. Pean end pigem realistiks. Üritan hoida end kahe jalaga maa peal ning päris tihti teatud situatsioonides üritan end asetada pigem kõrvalseisvaks kolmandaks isikuks ja siis analüüsida nende situatsioonide olemust ja emotsioone mõlema osapoole jaoks.

AGA vahest on seda siiski keeruline teha. Hiljaaegu olin jälle ühes sellises olukorras. Nimelt olime oma lähedasemate sõbrannadega, kellega kohtume 1-2 kuu tagant, jälle oma tavapärasel kokkusaamisel. Üldiselt näevad need siis välja nii, et läheme ühele meist külla. Nosime siis oma kaasa võetud parimaid palasid ja muljetame vahepeal toimunust. Sellised kokkusaamised on nii toredad, lõõgastavad ja tavaliselt jätkub juttu pikemaks, kui algselt plaanitud. 

Ja kui me nüüd üritame ringiga tagasi jõuda tänase blogipostituse peamise mõtte juurde, siis see kord, nagu naiste seltskonnas ikka, liigub alati jutt ka välimusele- kes on endale uued riided ostnud, küüned lasnud panna, juuksuris käinud jne. Noh, ja välimuse juurest ei ole enam pikk tee ka kehakaalu teemani. Ja siis see juhtub: minust peaaegu kaks korda vähem kaaluv sõbranna teatab dramaatiliselt, kuidas tema on nii ikka nii palju kaalust juurde võtnud, pekivoldid on siin ja pekivoldid on seal. No hästi! Nendel hetkedel on mul tõesti tunne nagu tahaks lihtsalt seltskonnast haihtuda või peaga vastu seina joosta. Jaaa, ma tean, et ma pole teab mis suur ja laias laastus tänavapildis kellegi silma ei riiva. Ometi on mul vaja kaotada 10 lisakilo, et jõuda sinna oma ideaalkaalu lähedale. 10 kilo!! See on ikka piisav kogus, et olla paljale silmale märgatav. Miks arvavad saledad inimesed, et ilmselgelt ülekilodega maadleva liigikaaslase juuresolekul on normaalne hakata rääkima, kuidas see piitspeenike xs-s suurust kandev naine end paksuks peab? Kas see on ilmselge vihje mulle? Kas MINA peaks olema nüüd õige inimene sind õpetama, kuidas sa oma 1 "üleliigsest" kehakaalust lahti võiksid saada?

 Kui ma nüüd selle eelneva natuke emotsionaalsema lõigu kõrvale jätan, siis natuke realistlikumalt mõeldes ma ju mõistan, et ehk tahab see inimene lihtsalt natuke ego upitamist, enesekindlust juurde, kiitust, positiivset emotsiooni? Loodetavasti ka järgnevates sarnastes situatsioonides suudan ma siis pigem säilitada oma realistlikku poolt ning pakkuda inimestele nende poolt oodatud emotsiooni. Samas võib see siiski kõrvalt üsna koomilisena tunduda, kui mina hakkan "lohutama" endast 2x väiksemat neitsikut. Ja lisaks kõigele suurendab see minus endas seda negatiivset tunnet.smiley

Kas ka teie olete sarnastes olukordades olnud? Kuidas olete siis sellele reageerinud ja käitunud?

 

 

 

Siiralt teie,

K.T.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse