136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tagasi rajal? Minu krepid kohipiimaga.


Tere taas fitlap'arid!

Pean siis jälle tunnistama, et ei ole mina siiski suutnud endas leida seda järjepidevust, et olla 100% kavas. Ega mul tegelikult ühtegi head põhjendust pole ka. Viimasel kahel nädalal olid enamus päevi sellised, kus ei õnnestunud teha trenni. Tavaliselt teen väikse treeningu õhtuti, kui abikaasa on kodus ja saab last jälgida, kuid ootamatult pidi ta kauem tööl olema ja jõudis koju vahetult enne lapse uneaega. Siis tuli meile välismaalt külla sugulane, kellega võimalikult palju üritasime koos midagi ette võtta. Kõik need asjad suutsid piisavalt mu mõtteid Fitlapilt eemale viia ning väga kergelt tulid vabandused, et "mul pole aega".

Õnneks või kahjuks ei ole selle paarui nädalag kaalu lisandundu rohkem kui 1kg. Noh, seda võiks ju isegi hoopis rohkem olla, kui arvestada neid jäätise ja kookide koguseid, millega on patustatud. Üritasin siis praegust halba seisu vaadata võimalikult positiivselt. Selle ühe kilo peaks suutma ikka maha raputada ja jätkata pärast eelnevalt rajalt.

Olen varasemalt vist juba maininud, et olen kaalustalla.ee ja fitlap.ee retseptidega tuttav juba aastaid. Kunagised lemmikud on muutunud juba üpriski tüütuks ja enam mitte-nii-lemmikuks. Seega üritan ikka uusi retsepte avastada ja ise kombineerida, et endale piisavalt vaheldust luua ja motivatsiooni säilitada.

Minu viimase kuu üheks lemmikuks on krepud kohupiimaga. Keraamilisel pannil suudan neist üpris õhukesed koogid küpsetada ja rasvatut kohupiimakreemi kasutades saab kõrvale päris suure portsu kohupiima. Kokku saab üsna mehise portsjoni, mis täidab pikaks ajaks kõhtu. Suvel on nii mõnus kasutada lisaks oma aia marju- minu lemmikutes hetkel hapukad punasõstrad. Piltidel on pool kogusest. Kasutasin maisijahu, mis mul juba pikemat aega sahtlis seisab ning vajab ära tarvitamist (õnneks mian ei tunne ka mingit kõrvalmaitset).

Noh, mis siis ikka muud, kui uuel kuul uue hooga! Loodan väga, et minu eesmärgid ja unistused siiski ei jää püüdmatutesse kaugustesse ja saan samuti kunagi siia "enne" ja "pärast" pildi lisada smiley.

 

Alati teie,

K.T.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Eat, sweat & get fit
5296 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen 29aastane pereema, kes kõikide oma kohustuste kõrvalt üritab leida endas piisavalt motivatsioooni, et elada tervislikku eluviisi- Fitlapi eluviisi.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap motiveerib, juhendab ja suunab tervisliku elu poole, kuid samal ajal annab nii suure valikuvabaduse teha ise otsuseid.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva