Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tagasi rajal? Minu krepid kohipiimaga.

Tere taas fitlap'arid!

Pean siis jälle tunnistama, et ei ole mina siiski suutnud endas leida seda järjepidevust, et olla 100% kavas. Ega mul tegelikult ühtegi head põhjendust pole ka. Viimasel kahel nädalal olid enamus päevi sellised, kus ei õnnestunud teha trenni. Tavaliselt teen väikse treeningu õhtuti, kui abikaasa on kodus ja saab last jälgida, kuid ootamatult pidi ta kauem tööl olema ja jõudis koju vahetult enne lapse uneaega. Siis tuli meile välismaalt külla sugulane, kellega võimalikult palju üritasime koos midagi ette võtta. Kõik need asjad suutsid piisavalt mu mõtteid Fitlapilt eemale viia ning väga kergelt tulid vabandused, et "mul pole aega".

Õnneks või kahjuks ei ole selle paarui nädalag kaalu lisandundu rohkem kui 1kg. Noh, seda võiks ju isegi hoopis rohkem olla, kui arvestada neid jäätise ja kookide koguseid, millega on patustatud. Üritasin siis praegust halba seisu vaadata võimalikult positiivselt. Selle ühe kilo peaks suutma ikka maha raputada ja jätkata pärast eelnevalt rajalt.

Olen varasemalt vist juba maininud, et olen kaalustalla.ee ja fitlap.ee retseptidega tuttav juba aastaid. Kunagised lemmikud on muutunud juba üpriski tüütuks ja enam mitte-nii-lemmikuks. Seega üritan ikka uusi retsepte avastada ja ise kombineerida, et endale piisavalt vaheldust luua ja motivatsiooni säilitada.

Minu viimase kuu üheks lemmikuks on krepud kohupiimaga. Keraamilisel pannil suudan neist üpris õhukesed koogid küpsetada ja rasvatut kohupiimakreemi kasutades saab kõrvale päris suure portsu kohupiima. Kokku saab üsna mehise portsjoni, mis täidab pikaks ajaks kõhtu. Suvel on nii mõnus kasutada lisaks oma aia marju- minu lemmikutes hetkel hapukad punasõstrad. Piltidel on pool kogusest. Kasutasin maisijahu, mis mul juba pikemat aega sahtlis seisab ning vajab ära tarvitamist (õnneks mian ei tunne ka mingit kõrvalmaitset).

Noh, mis siis ikka muud, kui uuel kuul uue hooga! Loodan väga, et minu eesmärgid ja unistused siiski ei jää püüdmatutesse kaugustesse ja saan samuti kunagi siia "enne" ja "pärast" pildi lisada smiley.

 

Alati teie,

K.T.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse