Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetus- omad vitsad peksavad

Tere taas!

Paar päeva pole blogida jõudnud, kuna tegemist on nii palju olnud. Laupäeval oli lihtsalt nii suurpärane ilm. Ma armastan sooja suve! Kui tüüpiliselt on eestlaslik käitumine selline, et talvel virisetakse külma üle ja suvel omakorda sooja üle, siis minu puhul ei olnud küll laupäeval mingit virinat kuulda selle üle 30 kraadise kuuma osas. Võtsime plaani mõnusa perepäeva ning käisime Elistvere loomapargis loomi uudistama ja pärast veel Maanteemuuseumis. Vahepeal oli küll lauspäikse käes raske olla, aga sellegi poolest mina nautisin seda ilma 100%-liselt. Nagu arvata on, siis lõppkokkuvõttes ei möödunud see päev kahjuks ka pakku tehes sad.

Kui ma paar nädalat tagasi ennast uuesti käsime võtsin, sisi oli minu algkaaluks 78,5 kg (pikkus 170cm). Vahepeal olin edukalt suutnud saavutada juba 76,5 kg, enesetunne oli hea, isudele suutsin ka vastu ilusti panna. Isegi kodus olevad maiustused ei ahvatlenud. 

Laupäeva hommikul alustasin ilusti oa-singisalatiga. Minu versiooni puhul tähendab see hetkel ohtrat värsket kurki ja singi asendamist suitsukanaga. Ma armastan seda salatit- eriti just seetõttu, et see on nii suur portsjon (vajadusel saab ka kaheks toidukorraks jagada) ning täidab ka nii hästi kõhtu. Loomapargis sai patustatud väikse jäätisega, plaanis oli enamus sellest lapsele pakkuda, kuid mingi ime läbi tema keeldus see päev jäätist söömast ja siis tuli see mul endal ära süüa. Maanteemuuseumist tagais sõites käisime läbi Vana-Võru maantee ääres asuvast toidukohast- Pizza Olive. Issssssand! Need lõhnad! Kiviahjus tehtud pitsad ning käsitööpastad! Jumalik! Ma armastan itaalia kööki laugh. Muidugi sõin ma seal ühe portsu käsitööpastat. Iga suutäis oli neid kaloreid väärt. MIna soovitan julgelt mõnda oma patutoidukorda sinna nautima minna. Õhtuks suutsin end siiski uuesti rajale vedada ning jõin ühe keefiri smuuti ära. Oli selle palava ilmaga just õige karastus.

Kuigi tundus, et kõnnitud ja toimetatud sai omajagu, siis näitas mu aktiivsusmonitor siiski vaid 6000 sammu. Seega pidin ju midagigi veel üritama heastada ning vedasin end trenni tegema.  Sai 3km sõude-ergomeetriga ka trenni tehtud (u17min). Pärast seda oli kohe natuke kergem patukordadele tagasi mõelda.

Aga hommikul kaalule astudes vaatas mulle siiski vastu 77,1kg sad. Küll see 600g tuli ikka kiiresti tagasu. Nüüd peab aga muudkui uuesti ennast rajal hoidma. Loodame, et järgnevad nädalavahetused mööduvad rajal olles. Aga kuna ma juba tean, et järgmisel pühapäeval tuleb üks perekondlik sünnipäev, siis ma veidike muretsen juba ette. Kas peaksin enne sünnipäeva kõhtu täis sööma, et siis ei olek stahtmist seal patustada? Võtan oma söögi kaasa? Kuidas ma teistele selgitan oma "mitte söömist"? Ei viitsi ja ei taha hakata oma "dieedi" opidamist selgitama ja õigustama. Pere ringis tuleb tavaliselt siis ikka pigem kommentaare, et "pole sul ju häda midagi", "sööma ikka pead", "jälle mingi hulluse pähe võtnud" jne. 

Oeh, eks aeg näitab!

 

Siiralt teie

K.T.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse