Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nokk kinni, saba lahti.

Tere taas Fitlap'arid!

 

 

Nonii, täna hommikuse siusuga näitab mu kaalunumber endiselt 77kg. Ehk siis +/- 1kg on mu kaal kõikunud siia-sinna ja hetkel olen ma tagasi täpselt selles punktis, millest ma kirjutasin kuu aega tagasi. Mul oli nii ilus eesmärk- saavutada augutsi lõpuks vähemalt -4 kg, aga ilmselgelt ei ole ma seda saavutada suutnud.

Ausalt öeldes, ega mul pole ka mingit head vabandust, miks ma seda suutnud pole. Ilmselgelt pean ma tunnistama, et see kõik jääb mu nõrga iseloomu ja sihikindluse puudumise taha? 

Üldjuhul ei meeldi mulle vinguvad ja inisevad inimesed, kes muudkui heietavad ühte ja sama asja, aga samal ajal ise midagi ei tee oma eesmärkide saavutamiseks. Issssand, aga hetkel olen ometi ju mina täpselt samasugune! Õnneks kasutan selleks vingumiseks siin seda blogi ja üritan mitte oma peret ning sõbrannasid sellega koormata. Nii et, kui teie kuulute ka nende sekka, kes seda vana head vingu kuulata ei soovi, siis ma soovitan mu postitust mitte edaisi lugeda laugh.

Miks oleme me ometi nii nõrga iseloomuga? Ma võiks vist öelda, et see meie, naiste, nõrkus ahvatlustele järele anda sai ju alguse juba piibli aegadest, kui Eeva ei suutnud EI öelda keelatud viljadele. Seega võiksin ma selles teda süüdistada smiley.

Oi kuidas me kirume taga seda nõukogude aega. Samas vahepeal ma soovin, et meie poeriiulid oleksid sama tühjad kui tollel ajal. Et poodi minne ei oleks mul 101 ahvatlust. Pood on ju täis niiiiiii maitsvaid sööke ja hõrgutisi. Ja siinkohal ei räägi ma ainult maiustustest. Väga tihti isutab mind rohkem lihtsalt mõni rammus ja hõrk roog- lasanje, šnitsel, üleküpsetatud krõbe kartul, värsked saiakesed. 

Lisaks on minu puhul needuseks nutiseadmed. Mina vist võin end küll pidada üheks korralikuks nutisõltlaseks. Oioi kui palju jääks mul aega üle trenni tegemiseks ja kokkamiseks, lihtsalt aktiivseks eluviisik, kui ma ei istuks arvutis või telefonis. Need nutiasjad on ühest küljest elu igat pidi lihtsamaks teinud, aga samal ajal meid ka "ära rikkunud".

Ohjah!

Aga nüüd küll aitab sellest halast ja vingumisest ja vabanduste otsimisest. Mina üritan täna end teist päeva 100% kavas hoida ja õhtul pärast kooli veel ka väikse sõude-ergomeetri trenni teha.

Ainult edasi! Ei tasu vaadata tagasi ja mõelda, et oleks pidanud tegema hoopis nii või naa ja miks ma olen selline. Tasub ikka mõelda, et missugune olen edaspidi smiley.

Alati teie,

K.T.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse