Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Algus

Tere Fitlapparid! 

Alustasin tegelikul oma esimese blogipostitusega juba nädal aega tagasi. Kirjutasin siia pikalt, kuidas ma olen juba "Kaalustalla" aegadest saadik üritanu end rajale saada ja siis jälle uuesti rajalt kõrvale kaldunud. Oma juttu uuesti lugedes sain aru, et enamik meist lugedes ilmselt mõtleb- "Been there, done that!"frown.

Miks ma ikka jälle ja uuesti Fitlapiga liitun?

Tegelikult on viimasel kuul minu käest paaril korral küsitud, et kas olen peenemaks jäänud? Võiks ju mõelda, et me kõik oleksime meelöitatud selle järgselt ja just seda kuulda soovimegi. Eks mõnes mõttes olin ka mina. Enamasti kui ma peeglisse vaatan, siis ma saan küll aru, et pole oma parimas vormis, kuid mõistus ei teavita mind, kui korrast need asjad tegelikult on, sest ma ei tundu endale NII suurena. Kuid samas.. Kas ma saan olla selliste kommentaaride üle õnnelik, kui samaaegselt ei lähe mulle enam suurem osa mu garderoobist selga? Kui samaaegselt kaalul olev number näitab hoopis vastupidist? Kui ma vaatan endast tehtud fotosid ja mõtlen iga kord- "Issand jumal! Mul on nii piinlik." Kui ma tunnen, et vähenenud on soovid kusagil üritustel käia ja vanu tuttavaid näha, sest ma lihtsalt ise ei tunne ennast hästi.

Hästi. Rääkides nüüd täpsemates numbritest, siis umbes 7 aastat tagasi olin ma vist küll oma senise elu parimas vormis. Tõenäoliselt tänu suuremale aktiivsusele ja toitumise piiramisele (siiski mõistlikkuse piirides). Olin ma siis 170cm pikk ja kaalusin 69kg (+/- 1 kg). Võib vist öelda, et olin iseendaga päris rahul. Eks ikka mõtlesin, et paar kg võiks ju veel kergemaks saada. Sellel ajal kohtusin ka oma praeguse abikaasa ja lapse isaga. Kui tavaliselt suur armumine rabab jalust, viib söögiisu ja mõjub kehakaalule pigem hästi, siis minu puhul juhtus vastupidine. Kuna meie elu oli suhteliselt rutiinitu, siis ühiselt sai palju aega veedetud väljas söömas käies, hea ja paremaga maiustades. Eks need kilod niimoodi tasapisi kogunesidki. 

Hetkel on asi nii kaugel, et aasta pärast sünnitust on minu kehakaal umbes sama, mis raseduseelseltki- kõigub 77kg ringis. Põhimõtteliselt 10 kg raskem, kui seitse aastat tagasi!!! Samal ajal ei taha kuidagi selga mahtud raseduseelsed riided, eks kehakuju on paljuski lihtsalt muutunud.

Nüüd ma siis istun diivanil ja nukrutsen. Sisestan endale, et see on ainult kättevõtmise ja distsipliini asi- SEST NII SEE JU TEGELIKULT ON. Ja olles parajalt suur perfektsionist ning alati oma tegemistes suhteliselt sihikindel, siis minu jaoks ei tohiks see ju olla probleemiks? Kahjuks kõik need eelnevad aastad on see ju nii olnud. See kord on mul õnneks väike lisamotivaator ka olemas. Nimelt on tulemas üks üritus, kus näen üle pika aja paljusid sõpru ning tuttavaid, kelle ees tahaksin end enesekindlana tunda jätta head muljet, mitte mälestust, et minu puhul on tegu tüüpilise abiellunud (juba mehe enda külge sidunud), sünnitanud ja lihtsalt käest lasnud naisega. Jaa, ma tean, et nii on tobe mõelda, aga ma usun, et ma pole ainus, kes siiski nii mõtleb.

No loodame siis, et see kord on mul piisavalt motivatsiooni ja sihikindlust ning ehk jõuab muljeid mu igapäevasest teekonnast ning emotsioonidest ka siia blogisse. enlightened

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siiralt teie,

K.T.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse