141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uue nädala eesmärgid


Heihei!

Käes on uus nädal ja selleks on tehtud ka uued reeglid. Teemekoos2018 grupi eesmärkida ma see nädal ei liitu, sest toortoit pole minu teema. Jah, ma tean, et vegan päeva kohta ütlesin sama, et pole minu teema, kuid siiski sain hakkama. Aga toortoit.. Kas Fitlapis saab üldse teha terve päeva toortoitu? Millised need retseptid olla võiks? Võite kommenteerida, et milline oleks teie päeva menüü. 

Aga teistest eesmärkidest. 

Esimene reegel on, et jälgida 4 päeval nädalas 100% fitlapi kava. Eelmine nädal sain sellega hakkama, küll saan ka see nädal sellega  hakkama. 🙂 Proovin teha ka uusi retspete, mida varem pole proovinud. Fitlapis on ikkagi väga väga palju retsepte + asenduste näol saab teha ka uusi retsepte. 

Teine reegel on hommikuvõimelmine. Nagu ma olen maininud, siis seda teen video järgi. 

Kolmas reegel on kätekõverdused, plank, kõhulihased, siis vastas käsi vastas põlv (ratas niiöelda), siis kükid. Kui eelmine nädal oli neid kõike 15, siis sel nädalal on 20. 

Neljas reegel on see, et magus ja rämps on keelatud, v.a reedel. Reedeti käivad meil tavaliselt külalised ja me mängime lauamänge. Selline traditsioon on meil juba väga pikka aega. Mul on kodus üle 50 erineva lauamängu. Lemmik on näiteks ticket to ride euroopa oma, smallworld, catan, carcassoon ja paljud teised. Need on vaid mõned nendest mängudest, mis mul on. Alkoholi pole ma ei tea mis ajast joonud aga muud paremat tahaks küll. Ja rämpsust on keelatud krõpsud, pirukad jne. Nüüdseks olen ma olnud ilma magusata kuu aega. Ma poleks seda kunagi uskunud, et ma suudan. Aga ma olen suutnud sellega hakkama saada. 

Viies reegel on see, et trenni minuteid see nädal võiks tulla 180. Kuna ma hommikul toimetusi väga trenniks ei loe, siis ma ei loe seal ka minuteid, et kui palju mul kulub sellele kõigele. 

Täna hommikul hoidsin planku 1 min ja 1,7 sekundit ja sain kõik teised asjad ka tehtud. Sel nädalal on vaja veel tööl käia ja siis hakkab puhkus. Ma juba ootan puhkust, sest siis saab aktiivsemalt trenni teha. 

Uut nädalat alustan 78,2 kg kaaluga. Vaatame, mis järgmise nädala esmaspäeval kaaluks näitab. 

Panen siia lõppu mõned mõtteterad, mis mulle meeldivad.

Everything you can imagine is real. 

If it doesn't challenge you, it doesn't change you.

Don't ruin a good today by thinking about a bad yesterday. Let it go. 

"Edu on päevast päeva korratud väikeste saavutuste summa"  – Minu meelest on see nii õige, kui ma mõtlen sellele, et esimene nädal ilma magusata ja hommikuti trenni tehes oli niii raske ja kiusatusi oli palju. Nüüd juba on harjumus see. Isegi õun tundus eile mulle liiga magus. 

Olge tubli ja järgmise postituseni! 

 

 

 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Gerly Donald
12186 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 25 aastane Tallinna naine, kes käib tööl ja koolis. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen tüdruk, kes on kasutanud väga paljusid toitumiskavasid.. Ikka otsimas seda kõige õigemat. Fitlapi teeb eriliseks see, et siin on väga palju retsepte. Siin on ette antud 350 retsepti kuid nendest omakorda võin ma moodustada väga erinevaid retsepte. Meeldibki just selline lai valik ja näiteks saab süüa kartulit ja liha.. Sest olgem ausad.. väga paljud ju väidavad, et kartul ja liha ei ole seedimisele hea vms. Kui nt kala ei maitse, siis ei ole sellest katki ka midagi.. saab asendada teise toiduga või näiteks kui lõhe ei meeldi, saab asendada selle millegi muuda. Saab süüa ka väga tavalisi koduseid toite nagu makaronid hakklihaga, kartulipuder hakklihakastmega kui asendust kasutada. Just see asendus on ka väga hea. Kui mul pole tuju süüa kartulit, siis saan asendada selle riisiga või tatraga või üldse millegi muuga. Ei saa ka mainimata jätta FBi salajast gruppi, kus saab vajadusel väga head toetust nii treeneritelt kui ka kaasvõitlejatelt endal.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom