Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Uue nädala eesmärgid

Heihei!

Käes on uus nädal ja selleks on tehtud ka uued reeglid. Teemekoos2018 grupi eesmärkida ma see nädal ei liitu, sest toortoit pole minu teema. Jah, ma tean, et vegan päeva kohta ütlesin sama, et pole minu teema, kuid siiski sain hakkama. Aga toortoit.. Kas Fitlapis saab üldse teha terve päeva toortoitu? Millised need retseptid olla võiks? Võite kommenteerida, et milline oleks teie päeva menüü. 

Aga teistest eesmärkidest. 

Esimene reegel on, et jälgida 4 päeval nädalas 100% fitlapi kava. Eelmine nädal sain sellega hakkama, küll saan ka see nädal sellega  hakkama. 🙂 Proovin teha ka uusi retspete, mida varem pole proovinud. Fitlapis on ikkagi väga väga palju retsepte + asenduste näol saab teha ka uusi retsepte. 

Teine reegel on hommikuvõimelmine. Nagu ma olen maininud, siis seda teen video järgi. 

Kolmas reegel on kätekõverdused, plank, kõhulihased, siis vastas käsi vastas põlv (ratas niiöelda), siis kükid. Kui eelmine nädal oli neid kõike 15, siis sel nädalal on 20. 

Neljas reegel on see, et magus ja rämps on keelatud, v.a reedel. Reedeti käivad meil tavaliselt külalised ja me mängime lauamänge. Selline traditsioon on meil juba väga pikka aega. Mul on kodus üle 50 erineva lauamängu. Lemmik on näiteks ticket to ride euroopa oma, smallworld, catan, carcassoon ja paljud teised. Need on vaid mõned nendest mängudest, mis mul on. Alkoholi pole ma ei tea mis ajast joonud aga muud paremat tahaks küll. Ja rämpsust on keelatud krõpsud, pirukad jne. Nüüdseks olen ma olnud ilma magusata kuu aega. Ma poleks seda kunagi uskunud, et ma suudan. Aga ma olen suutnud sellega hakkama saada. 

Viies reegel on see, et trenni minuteid see nädal võiks tulla 180. Kuna ma hommikul toimetusi väga trenniks ei loe, siis ma ei loe seal ka minuteid, et kui palju mul kulub sellele kõigele. 

Täna hommikul hoidsin planku 1 min ja 1,7 sekundit ja sain kõik teised asjad ka tehtud. Sel nädalal on vaja veel tööl käia ja siis hakkab puhkus. Ma juba ootan puhkust, sest siis saab aktiivsemalt trenni teha. 

Uut nädalat alustan 78,2 kg kaaluga. Vaatame, mis järgmise nädala esmaspäeval kaaluks näitab. 

Panen siia lõppu mõned mõtteterad, mis mulle meeldivad.

Everything you can imagine is real. 

If it doesn't challenge you, it doesn't change you.

Don't ruin a good today by thinking about a bad yesterday. Let it go. 

"Edu on päevast päeva korratud väikeste saavutuste summa"  – Minu meelest on see nii õige, kui ma mõtlen sellele, et esimene nädal ilma magusata ja hommikuti trenni tehes oli niii raske ja kiusatusi oli palju. Nüüd juba on harjumus see. Isegi õun tundus eile mulle liiga magus. 

Olge tubli ja järgmise postituseni! 

 

 

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod