Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Prove yourself wrong!

Hei!

Ma ei tahtnud eilset postitust liiga pikaks ajada, kuid mõtteid millest kirjutada on hetkel küll ja küll. Vahepeal on mul täiesti ideede puudus, millest kirjutada kuid hetkel on need mõtted peas väga sassis ja ideid, millest kirjutada suht palju.

Peale eilset postituse avaldamist, läksin magama ära ja ärkasin täna kella 9 aeg. Viimasel ajal on kella 9 aeg ärkamine tavaliseks muutunud. Muidugi meeldib mu kassile mingi 6-7 vahel möllata ja üle minu ja mehe joosta. Aga ma suudan siis uuesti magama jääda.

Mu suurim probleem on hetkel see, et kui ma ärkan, siis ma ei söö. Isegi kui ma ärkan mõnikord selle peale üles, et kõht koriseb. Isegi see ei pane mind sööma. Ma võin olla vabalt peale ärgates mingi 4-5h söömata, kuid see on halb, ma tean. Isegi võileivad ei isuta mind. Ma võiks ju teha õhtul söögi valmis ja siis oleks hommikul hea süüa, kuid ma ei viitsi. Jah, laiskus on üks mu suurimatest probleemides. Ma püüan sellest lahti saada. Kasvõi selle näol juba, et igapäevaselt trenni jõuda.

Täma mõtlesin, et mis rühmatrenni ma täna lähen või lähen teen hoopis jõusaalis kardiot. Vaatasin Arctricu tunniplaani ja avastasin sellise trenni nagu " ShapeCrunch 45". Trenn hakkas kell 12:30. Mõtlesin veel, et kas lähen sellesse trenni või õhtul hoopis. Kuid otsustasin, et lähen sinna, sest trenni kirjeldus tõmbas mind. "Selles 45 minutilises tõhusas treeningus keskendutakse KÕHU-,SELJA- ja TUHARALIHASTE treenimisele, kasutades harjutuste sooritamisel nii oma keha raskust kui ka erinevaid abivahendeid ( hantlid, kummituubid jne).Treening algab lühikese soojendusega ja lõpeb treenitud piirkonna venitusharjutustega.". Muidugi suudan ma kodus kaua muneda ja mõtlen, et küll aega on. Ja kui teel olen, siis mõtlen, et miks ma küll nii kaua pidin kodus passima. Jõudsin väga napilt trenni. Trenni kohta võib öelda, et ma ei mäleta kuna ma niii hullult higistasin. Muidugi ruum oli ka väga palav aga et mul reaalselt higi voolab… ma ei mäleta ausalt. Seega oli korralik trenn. Muidugi alguses mõtlesin, et kui trenni ära teen, lähen teen veel jõusaalis kardiot ka otsa aga ma olin trenni lõpuks nii väsinud, et matsin maha selle mõtte.
 

Peale trenni läksin keskraamatukokku, et laenutada üht raamatut. Raamat mida ma laenutasin oli "Kõige tähtsam küsimus". Sain selle Laura blogi kommentaaridest ja mõtlen, et püüan ka selle läbi lugeda. 🙂 Kui läbi loetud, annan teada kuidas meeldis ja mis kohad mind puudutasid, mida soovin teiega jagada.

Peale raamatukogu läksin poodi ja siis tulin koju. Nüüd puhkan niisama, et homme jälle tööle minna. Kui ma olin koju jõudnud, oli nii palav, et mõtlesin, et lähen uuesti spordiklubisse aga ujuma kuid tundsin end kahtlaselt sellepärast, et 2 korda trenni minna. Matsin selle mõtte maha ja olen olnud hoopis terve õhtu kodus. Olen tänulik, et ei läinud, sest hetk tagasi läks väljas nii pimedaks ja hakkas välgutama ning müristama. Eks näeb, mis homne päev toob ja mis trenni ja kas teen.

Aga nüüd nendest muudest mõtetest, mis mul on juba ammu.

Esiteks tahaksin teha kas iga päev postituse või siis iga nädala pühapäev nädala kokkuvõtte. Esialgu teeks trenni osas selle. Hiljem teeksin toitumise teemalisi postitusi ka. Mis teie soovitate? Kas igapäevasel või iga nädala pühapäeval? Palun andke tagasisidet! 

Teiseks on see, et mul on veel ühe jooksu idee peas. Nimelt Pirita sügisjooks, mis lõpetaks selle aastase jooksu hooaja. See toimub 24. septembril ning 6 km. See on täiesti tehtav. Arvan, et osalen sellel kindlasti. Kuna mul on uus kell Polar M400, siis seal saab panna training programmi. Järgmise aasta ööjooksu kuupäev on juba avalikustatud ning mõtlesin, et panen 21,1 km programmi endale pulsikellas tööle ja hakkan seda esmaspäevast jälgima. Muidugi ma ei kujuta ette kuidas ma 15 min järjest joostud saan.. Rääkisin sellest ka Karmeniga ja ta soovitas poolkõndi/jooksu teha. Püüan niimoodi teha.

Tabel ise näeb selline välja:

Või äkki see on minu jaoks halb valik, kuna pulss on mul päris kiire? Mis te arvate? Kas ma võiks teha selle järgi või pigem mitte?

See aasta on veel 7 oktoobril Tartu Linnamaraton. Ma ei tea kas sinna minna. Mis te arvate?

Järgmise aasta jooksukalender on hetkel selline:

19 mai SEB maijooks 7 km
9 juuni Narva Energy Run 7 km (see on hetkel küsimärgiga)
2 juuni Rimi juunijooks 5 km
19 august Rakvere ööjooks 10 km
Ja kindlasti SEB Tallinna Maraton

Vaatasin eelmise aasta SEB tallinna maratoni 10 km tulemusi. Hakkasin mõtlema, et miks ma ajavõtuta distantsile registreerisin. Aga sportstracker mõõtis ikka teed. Eelmine aasta oli ajaks 2h täpselt. Kui vaadata selle aasta Rakvere ööjooksu tulemust, oli mu ajaks 1:37. Ehk ligi 20 minutit kiirem. Ma olin seda teada saades nii õnnelik! Ma parandasin oma aega ja siit saab vaid edasi minna!
 

 

 

 

Järgmise postituseni!
Tsau ja päikest! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse