141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kas liituda?


Heihei!

Ma tean, et Fitlapil on 365 päeva väljakutse. Olen seda natukene sirvinud ning nüüd olen mõelnud, et kas ma liitun sellega või ei. Mis teie soovitate? Nüüd on muidugi veel raskem seda otsustada kuna Erik Orgu tõi täna kavasse uusi retsepte ning kuna mul on kehtiv kava nii siin Fitlapis kui ka Erik Orgus, siis äkki peaks nüüd nädal tegema Orgut? APPPII.. ma ei tea.. Ma vajan teie abi täiega. Ma ei oska üksinda otsustada. Tean, et tegin juba võrdluse Erik Orgu ja Fitlapi kavade osas kuid mõlemad kavad on head. 

Lasin eilset postitust ühel treeneril ka lugeda ja ta tagasiside oli väga asjalik. Copyn selle teksti ka siia. 

Hei Gerly, kui on vigastus olnud, siis uuesti järje peale saamine on alati raske. See esimene nädal tuleks ära pingutada ja iga korraga läheb aina lihtsamaks. Kui juba trenni jõuad, siis sealt saad positiivse emotsiooni ning tahad seda veel 🙂 Oluline on, et alustades kihe korraga liiga suurt koormust ei võtaks, sest nii tekivad vigastused ja siis oled jälle rajalt maas. Eesmärk on ikkagi pikaajalised harjumused endale kujundada 🙂 Selles ei ole kiireid lahendusi. Seoses Su tabeliga: kui see Sulle esialgu abiks on, siis on väga hea, aga jällegi pikaajaliselt terve elu sa seda ju ei täida. Ehk esialgu harjumuste kujundamise ajal märgi ära kuidas sul läheb, aga ära ka väga kurjusta endaga, kui mõni päev 100% kõik tabeli järgi ei lähe. Trenn ja toitumine ei tohiks lisastressi tekitada, sest siis tuleb kiiresti loobumise tunne. Proovi iga päev teha natukene paremaid valikuid nii liikumise ja toitumise osas ning mõtlegi sellest kui elustiilist. Mitte dieedist või millestki mida mõnda aega teed. Ajaga tasapisi märkad, kuidas tulemused nii paremaks lähevad ja need ka püsivad. Kuna eestis on pime aeg praegu ja vitamiine ning päikest napib, siis võid lasta perearstil teha ka uuringu, kuidas su vitamiinide ja mineraalainete tase on organismis. Vb on vaja vitamiine juurde võtta. Ka sporti tehes keha vajab suuremaid kogused mineraalaineid ja vitamiine. Kui tasakaal on paigast, siis võib ka põhjustada väsimust ning väsinuna on väga raske oma tahtejõudu kokku võtta ja teha häid valikuid. Ehk iga päev väiksed muutused paremuse poole kuni ükshetk märkad, et oledki saavutanud selle mida soovisid. Loodan, et sellest on Sulle abi. Edu!

See jutt on nii hea motiveeriv. Ma pean see nädal 180 min trenni ära tegema. Homme pidi olema vaba päev, kuid olen hoopis tööl. Õnneks on päev lühike ning võimalus õhtul trenni minna või kodus trenni on olemas. 

Palun aidake mind! 

Päikest ja olge positiivsed! 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Gerly Donald
12185 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen 25 aastane Tallinna naine, kes käib tööl ja koolis. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen tüdruk, kes on kasutanud väga paljusid toitumiskavasid.. Ikka otsimas seda kõige õigemat. Fitlapi teeb eriliseks see, et siin on väga palju retsepte. Siin on ette antud 350 retsepti kuid nendest omakorda võin ma moodustada väga erinevaid retsepte. Meeldibki just selline lai valik ja näiteks saab süüa kartulit ja liha.. Sest olgem ausad.. väga paljud ju väidavad, et kartul ja liha ei ole seedimisele hea vms. Kui nt kala ei maitse, siis ei ole sellest katki ka midagi.. saab asendada teise toiduga või näiteks kui lõhe ei meeldi, saab asendada selle millegi muuda. Saab süüa ka väga tavalisi koduseid toite nagu makaronid hakklihaga, kartulipuder hakklihakastmega kui asendust kasutada. Just see asendus on ka väga hea. Kui mul pole tuju süüa kartulit, siis saan asendada selle riisiga või tatraga või üldse millegi muuga. Ei saa ka mainimata jätta FBi salajast gruppi, kus saab vajadusel väga head toetust nii treeneritelt kui ka kaasvõitlejatelt endal.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom