Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Kas liituda?

Heihei!

Ma tean, et Fitlapil on 365 päeva väljakutse. Olen seda natukene sirvinud ning nüüd olen mõelnud, et kas ma liitun sellega või ei. Mis teie soovitate? Nüüd on muidugi veel raskem seda otsustada kuna Erik Orgu tõi täna kavasse uusi retsepte ning kuna mul on kehtiv kava nii siin Fitlapis kui ka Erik Orgus, siis äkki peaks nüüd nädal tegema Orgut? APPPII.. ma ei tea.. Ma vajan teie abi täiega. Ma ei oska üksinda otsustada. Tean, et tegin juba võrdluse Erik Orgu ja Fitlapi kavade osas kuid mõlemad kavad on head. 

Lasin eilset postitust ühel treeneril ka lugeda ja ta tagasiside oli väga asjalik. Copyn selle teksti ka siia. 

Hei Gerly, kui on vigastus olnud, siis uuesti järje peale saamine on alati raske. See esimene nädal tuleks ära pingutada ja iga korraga läheb aina lihtsamaks. Kui juba trenni jõuad, siis sealt saad positiivse emotsiooni ning tahad seda veel 🙂 Oluline on, et alustades kihe korraga liiga suurt koormust ei võtaks, sest nii tekivad vigastused ja siis oled jälle rajalt maas. Eesmärk on ikkagi pikaajalised harjumused endale kujundada 🙂 Selles ei ole kiireid lahendusi. Seoses Su tabeliga: kui see Sulle esialgu abiks on, siis on väga hea, aga jällegi pikaajaliselt terve elu sa seda ju ei täida. Ehk esialgu harjumuste kujundamise ajal märgi ära kuidas sul läheb, aga ära ka väga kurjusta endaga, kui mõni päev 100% kõik tabeli järgi ei lähe. Trenn ja toitumine ei tohiks lisastressi tekitada, sest siis tuleb kiiresti loobumise tunne. Proovi iga päev teha natukene paremaid valikuid nii liikumise ja toitumise osas ning mõtlegi sellest kui elustiilist. Mitte dieedist või millestki mida mõnda aega teed. Ajaga tasapisi märkad, kuidas tulemused nii paremaks lähevad ja need ka püsivad. Kuna eestis on pime aeg praegu ja vitamiine ning päikest napib, siis võid lasta perearstil teha ka uuringu, kuidas su vitamiinide ja mineraalainete tase on organismis. Vb on vaja vitamiine juurde võtta. Ka sporti tehes keha vajab suuremaid kogused mineraalaineid ja vitamiine. Kui tasakaal on paigast, siis võib ka põhjustada väsimust ning väsinuna on väga raske oma tahtejõudu kokku võtta ja teha häid valikuid. Ehk iga päev väiksed muutused paremuse poole kuni ükshetk märkad, et oledki saavutanud selle mida soovisid. Loodan, et sellest on Sulle abi. Edu!

See jutt on nii hea motiveeriv. Ma pean see nädal 180 min trenni ära tegema. Homme pidi olema vaba päev, kuid olen hoopis tööl. Õnneks on päev lühike ning võimalus õhtul trenni minna või kodus trenni on olemas. 

Palun aidake mind! 

Päikest ja olge positiivsed! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod