Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Isennast saab ka üllatada? :) JAH, saab!! Tule ja veendu selles ise!

Hei!

Kui eelmises postituses rääkisin ma, et ma ei ole veel rajal ega midagi, siis eile juhtus minuga midagi. Ma ei tea kui paljud teist panid tähele seda kui tuli see pannkoogi retsept, siis ma andsin kohe teada, et selline asi on nüüd olemas ja nii kui ma retsepti vaatasin, oli seal odrajahu. Mina muidugi olen kõikide uute asjade suhtes skeptik ja pole ka julgenud asju koju osta, sest ma ei taha, et asjad mul lihtsalt seisma jääävad… Samas grupis inimesed julgustasid mind, et ma ikka prooviks ära. Mõtlesin, et kas ma vingun ka seekord nagu alati või ma annan endale võimaluse. Mõeldud – tehtud. Otsustasin, et annan endale võimaluse. Üleeile õhtul mõtlesin, et kui hommikul esimene kord silmad laht teen ja kell peale 8t on, siis ärkan ka üles, mitte ei jää uuesti magama ja lähen Rimisse. Ma ei pannud endale äratuskella ega midagi. Tahtsin, et see päev kujuneks täpselt selliseks nagu see kujunema peaks. Õnneks sujus kõik täpselt nii nagu ma õhtul plaaninud olin. HOmmikul ärkasin ning ka tegin üle pika aja kaalumise, sest viimasel ajal olen ma söönud väga palju rämpsu. Mu kaal näitas 78,5kg. Mõtlesin, et kui ma nüüd ka end liigutama ei hakka, siis ma varsti olen üle 80kg ja seda ma ei soovi. Hommik algas hästi, läksin arvutisse, koostasin päevase kava, tegin ostunimekirja ja läksin poodi. Ma ei söönud hommikust, sest mul oli vaja materjali poest osta. Kui poest vajaliku kraami ostetud sain ja koju jõudsin, siis hakkasingi pannkooki valmistas, samal ajal mõtted peas ikka, et kas mulle üldse maitseb see? Kui valmis sain ja proovisin, siis esimene mulje oli see, et oleks võinud rohkem vett panna aga maitse see eest oli väga hea! Ütlesin isegi ühele sõbrannale, et need on paremad kui nisujahuga tehtud ja ma ei valeta seda öeldes. Mõtlesin, et nüüd saan oma vihikusse lisada ka odrajahuga seotud retseptid. Jah, mul on kodus selline vihik tehtud, kus ma üks päev sirvisin kõik retseptid läbi või noh, sealt retseptidelehelt kirjutasin üles ning siis panin nad päevamenüüsse ja prinitisin välja. Nüüd mul ongi selline paks kaust. Alguses oli plaanis seda endaga igal pool kaasas kanda, sest kui ma juhuslikult arvutisse ei saa, sisi saan sealt vaadata kiirelt, mida teha vms. Tegelikult see asi jäigi sinnapaika ja mul need retseptid kogusid sahtlis tolmu.

Hommikusöögiks oli pannkook singi ja juustuga. Lõunasöögiks mõtlesin teha kartulisalat kanasingiga. Kuna minu jaoks on see kanasink õhuke jne, siis ma kasutan suitsusinki (4%). Kartuli asendasin riisiga ja nii ma tegingi kaks portsjonit, ehk siis lõunaks ja õhtuks. Mõtlesin, et hilisõhtuse söögi söön siis kui koju jõuan. Hilisõhtuks mõtlesin teha ma õun ja juust retsepti. Kuna aga õun mulle nii väga ei meeldi ja viinamarjadest on kopp ees ning ma olin juhuslikult rimist ostnud ploomi, siis saigi otsustatud , et kasutan ploomi ja juustu. Mu vaieldatu lemmik juust on edam juust. See kooslus sobis ka kokku ning kindlasti läheb niimoodi söömine veel käiku. Hea, lihtne ja kiire. Kogus muidugi oli üüratu!

Kui ma kõik oma toimetused tehtud sain, siis oligi aeg tööle liikuma hakata. Peas käis ringi küsimus, kas bussiga või jala? Ilm oli vahetult enne seda ka üliilusaks läinud ning kuna meil tööl veel ratta kohta pole, siis jäi ratas valikust välja. Kui liikusin bussipeatusesse, siis torkas äkki pähe idee, et ma jalutan edasi. Suva see buss. Nii saigi siis tööle jalutatud. Mõnus ilm oli eile. Muidugi on alati siis ilus ilm kui ma tööl olema pean. Oleks tahtnud tegelt kodus olla ja oma hirmuga tegeleda. Mis hirmuga? Küll varsti saate teada. Tööpeäv möödus hästi ja koju minnes oli jälle peas küsimus, et kas ma ootan bussi või jalutan? Kuna ma olin 7,5h lihtsalt istunud, siis leidsin, et liigutamine on vajalik ja hakkasingi hoopis jala kodu poole kõndima. Kui kõju jõudsin, siis tegin oma hilisõhtuse söögi ära, olin mingi 2h üleval ja veerand kahe paiku keerasin end kerra ja jäin magama.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse